Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №394 від 30.04.2009p.
23429

#Футбол

Стартовий тур - без сенсацій

Дебют чемпіонату області з футболу серед команд першої ліги пройшов без несподіванок. Лідери здобули турнірні бали. Аутсайдери ж були змушені змиритися з долею статистів.

Єдина нічия ігрового дня була зафіксована у Радивилові, де місцевий “Сокіл” вистояв у грі із брон-зовим призером минулої першості “Случе” - 0:0.

У Здолбунові “Волинь-Цемент” поступився “Славії”, що, як і минулого року, декларує свої амбіції завоювати медалі чемпіонату - 1:2.

Перші перемоги здобули “Маяк” та “ОДЕК”. Сарненчани вдома мінімально здолали “Хімік” - 1:0, а діючий чемпіон переграв ФК “Вельбівно” - 2:1.

Не вийшло боротьби у Кузнецовському дербі. “Варіант”, який щойно повернувся до еліти обласного футболу, вчисту програв землякам із “Ізотопа” - 0:4.

Гра “Гоща-АМАКО” - “Штурм” - відбулася після підписання номера до друку.

Ще напередодні старту чемпіонату пройшли поєдинки 1/8 розіграшу Кубка області з футболу.

ФК “Смига” вдома поступилася дубнівському ФК “Підлужжя” - 1:2, “ОДЕК” прогнозовано легко в гостях здолав рокитнівське “Полісся”, “Волинь-Цемент” лише у серії пенальті зумів переграти “Енергію” із Володимирця - 1:1 (пен. 5:4).

Результати інших матчів: “Гоща-АМАКО” (Гоща) - “Варіант” (Кузнецовськ) - 1:0, “Ізотоп-РАЕС” (Кузнецовськ) - “Сокіл” (Радивилів) - 5:1, “Водник” (Рівне) - “Славія” (Рівне) - 0:2, “Маяк” (Сарни) - “Случ” (Березне) - 1:0, “Хімік” (Рівне) - ФК “Вельбівно” (Вельбівне) - 2:0.