Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №396 від 14.05.2009p.
23429

#Баскетбол

Все вирішиться сьогодні!

Дві важливі перемоги здобув “Пульсар” після подвійної невдачі у гостьових матчах минулого тижня у рамках серії плей-офф за п’яту позицію Суперліги.

Рахунок у серії до трьох перемог - 2:2 і вирішальна гра відбудеться 14 травня у Полтаві.

БК-93 “Пульсар” - БК “Полтава” - 79:67 (14:17, 23:14, 24:17, 18:19).

Рівне: Шемосюк (22 очка, 33 хвилини), Гуменюк (8, 25), Дятловський (16, 31), Дубнюк (10, 30), Брянцев (8, 26), Артимович (2, 16), Герасимчук (10, 27), Шелуха (0, 4), Рябінін (3, 7).

Полтава: Казявічус (14 очок, 33 хвилини), Уеллс (14, 27), Сірутавічус (6, 32), Жужа (10, 21), Кєжа (2, 21), Шкурупій (8, 27), Івшин (7, 19), Голяхов (6, 20).

Між обома суперниками у нинішньому сезоні склалися непрості стосунки. Рівняни жодного разу не виграли у Полтаві, гості ж упродовж усього чемпіонату ще не перемагали на майданчику “Пульсара”. Не перервалася ця традиція й тепер. Навіть програючи у серії - 0:2, рівняни зуміли зібратися і дати бій полтавчанам.

Перша рівненська гра пройшла у рівній боротьбі. Господарі зуміли вирватися вперед у рахунку лише в середині другої чверті після двох поспіль точних кидків Іллі Шемосюка. Саме завдяки вдалій реалізації дальніх кидків згодом перевага “Пульсара” виросла до тринадцяти пунктів.

Заключна десятихвилинка перетворилася на просту формальність. Підопічні Михайла Переверзія довели гру до перемоги і подарували надію власним уболівальникам. Найрезультативнішим гравцем зустрічі, звісно, став Ілля Шемосюк, на чиєму рахунку, крім двадцяти двох очок, чотири перехоплення та три підбирання.

БК-93 “Пульсар” - БК “Полтава” - 62:53 (15:19, 19:8, 20:13, 8:13).

Рівне: Шемосюк (7 очок, 30 хвилин), Гуменюк (6, 20), Дятловський (6, 28), Дубнюк (10, 24), Брянцев (12, 25), Артимович (9, 24), Герасимчук (3, 23), Шелуха (2, 14), Рябінін (3, 9), Улянко (4, 9).

Полтава: Казявічус (6 очок, 33 хвилини), Уеллс (4, 20), Сірутавічус (9, 34), Жужа (8, 15), Кєжа (9, 35), Шкурупій (4, 24), Івшин (7, 27), Голяхов (4, 20), Коршунов (0, 4), Сенкевич (2, 1), Рожков (0, 1).

У другому домашньому поєдинку рівняни зуміли знову перемогти і зрівняти рахунок у серії. Приємно, що після тривалої перерви через травму на майданчику нарешті з’явився Павло Улянко, який також доклав руку до командного успіху.

Успіх прийшов до рівнян лише у другій чверті, коли завдяки вдалій грі в обороні та влучним кидкам з-за меж триочкової лінії “пульсарівці” декласували гостей із рахунком 19:8.

Після великої перерви господарі продовжували контролювати хід поєдинку (і знову не в останню чергу - завдяки дальнім кидкам). І, лише перемагаючи з різницею у чотирнадцять пунктів, гравці “Пульсара” дещо розслабилися і дозволили пограти супернику.

Найрезультативнішим гравцем у складі БК-93 “Пульсар” став Дмитро Брянцев - дванадцять очок і п’ять підбирань.