Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №397 від 21.05.2009p.
23429

#Коротко

“Бастіон” вистояв

Жодним очком не розжився у домашній грі з “Бастіоном” “Верес”. Вже у першому таймі рівняни залишилися в меншості, коли суддя за два попередження вилучив з поля Дмитра Кінаха.

Також ще до перерви арбітр, який, імовірно, поставив собі за мету будь-що стати найпомітнішою фігурою на полі, призначив досить сумнівне пенальті у ворота господарів. Щоправда, чудово у цій ситуації зіграв голкіпер “Вереса”, який зумів відбити удар з позначки.

І все ж, вже без допомоги арбітра, гості “дотисли” “Верес”. Олександр Волков проштовхнув м’яча у ворота після розіграшу кутового за три хвилини до фінального свистка.

“Ізотоп” - непереможний

Продовжує лідирувати у чемпіонаті області з футболу серед команд першої ліги кузнецовський “Ізотоп-РАЕС”.

Минулої неділі “атомники” на власному полі розгромили “Волинь-Цемент” - 5:1 і здобули вже четверту перемогу поспіль.

В інших матчах радивилівський “Сокіл” поступився “Гощі-АМАКО” - 1:4, “Случ” вдома обіграв “Маяк” - 1:0, а “Хімік” переміг ФК “Вельбівно” - 3:1.

Матч “Славія” - “ОДЕК” завершився внічию - 0:0.

Гру “Штурм” - “Варіант” було перенесено.

За крок до перемоги

Друге місце виборола команда Рівненської області на фінальних змаганнях чемпіонату України з бейсболу серед кадетів 1994-1996 років народження, що відбулися з 13 по 17 травня 2009 року в Чернівцях.

Участь у змаганнях взяли команди з Кіровоградської, Донецької, Чернівецької, Рівненської областей, Києва та Тирасполя.

Упродовж турніру рівненські спортсмени програли команді Кіровоградської області - 2:22, а також обіграли колективи із Донеччини - 24:4, Києва - 13:0, Чернівецької області - 17:1, та Тирасполя - 11:4.