Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №397 від 21.05.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Новини Рівного

Соціальне житло стало доступнішим

На останньому засіданні міськвиконкому чиновники вирішили скоротити перелік організацій, від яких претенденти на соціальне житло мають надати відповідні довідки. Оскільки міська влада не може вплинути на цінову політику зміни вартості документів, відповідно, змінила перелік. Відтак люди витрачатимуть менше коштів, щоб отримати ці документи.

Аварія на Рівненській АЕС

14 травня внаслідок короткого замикання кабелю освітлення приміщення для зберігання інструменту Рівненської АЕС відбулося задимлення, яке не кваліфікується як пожежа. Як запевняють на підприємстві, подія не вплинула на радіаційний та екологічний стан на станції та прилеглій території.

“Санкому” встановили тарифи

Фірма “Санком-Рівне”, яка вивозить побутові відходи з житлового фонду західної частини міста, з’явилася в Рівному не так давно. Відповідно, даних про свої фактичні витрати, пов’язані з наданням послуг, поки що не має. І саме тому “Санком” не зміг визначити розмір власних тарифів на вивіз ТПВ.

Ситуацію з’ясовували навіть у Державній інспекції по контролю за цінами в Рівненській області. І ось на останньому засіданні міськвиконкому “Санком-Рівне” таки отримало дозвіл використовувати для розрахунку тарифи із вивезення та захоронення твердих побутових відходів аналогічного по виду діяльності підприємства - КАТП-1728.

Отож, для населення кубічний метр вивезення ТПВ коштуватиме 15 гривень, рідких нечистот - 30,74 гривні, захоронення ТПВ - 4,17 гривні; для бюджетних установ - 16,37; 37,90; 4,55 гривні відповідно.

“Азот” зупинився, місто - втратило

Через відсутність газу зупинився найбільший промисловий гігант Західної України ВАТ “Рівнеазот”. Зараз на підприємстві розпочали поточні ремонти. Тим часом місто рахує збитки.

- Для Рівного зупинка “Азоту” більше економічна, ніж екологічна проблема, - говорить міський голова Володимир ХОМКО. - Лише за перший квартал поточного року міська скарбниця недорахувалася близько мільйона гривень. А між тим, якщо ситуація не зміниться, бюджет Рівного недоотримає майже половину запланованих надходжень.

Проте тішить той факт, що, незважаючи на зупинку хімічного гіганта, очисні споруди продовжують працювати. Вони, як з’ясувалося, не залежать від загального механізму роботи підприємства.

Вартість проїзду у маршрутках не зміниться

Таким є висновок комісії міського управління транспорту і зв’язку, яка вивчала рентабельність пасажирських перевезень у Рівному. Виявилося, що окремі групи перевізників навіть за сьогоднішніх розцінок працюють собі у збиток. Тому, вочевидь, незабаром мова йтиме про зміну тарифу, однак щодо його збільшення.

21.05.2009Любов РОМАНЮКРівне-Ракурс №10 від 21.05.2009p. 
На головну сторінку