Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №402 від 26.06.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Відверто

Юля працює – їй довіряють

Юля працює – їй довіряють

22 відсотки громадян переконані, що Тимошенко більше від інших бореться з кризою

Українська традиція бити того, хто працює, останнім часом найбільше відображається на Прем’єр-міністрові України Юлії Тимошенко. Вона зі своїм урядом найактивніше працює над подоланням наслідків світової економічної кризи і при цьому єдина найбільше отримує “на горіхи”. І, що цікаво - від тих, хто палець об палець не б’є, щоб хоч якось покращити добробут народу.

Втіхою для Леді “Ю” може бути лише те, що народ, попри шалену пропаганду, розуміє, хто є “ху”. 22 відсотки громадян нашої країни впевнені, що саме Юлія Тимошенко більше від інших робить для подолання наслідків світової економічної кризи в України. Про це засвідчують результати соціологічного опитування, проведеного протягом 21–31 травня 2009 року Київським міжнародним інститутом соціології. Методом інтерв’ю інтерв’юйовано 2008 респондентів в усіх областях України віком від 18 років. Під час відповідей українців на запитання “Хто з політиків, на Вашу думку, робить більше від інших для подолання економічної кризи в Україні?” лише на другому місці опинився “великий опозиціонер” Віктор Янукович. На його борівський потенціал сподіваються тільки 13,9 відсотка.

Всі інші потенційні претенденти на президентську булаву взагалі пасуть задніх. Це ще раз підтверджує тезу про те, що Юлія Тимошенко обрала своїм єдиним опонентом на парламентських перегонах саме лідера Партії регіонів. Як стверджують політичні аналітики, саме через переляк опинитися на самоті з Тимошенко та програти на її тлі, Віктор Янукович так панічно зіскочив із процесу створення великої коаліції.

Чому ж народ так оцінює активність Тимошенко у боротьбі з кризовими явищами? Причина цього полягає насамперед у тому, що її дії відбиваються у конкретних справах. Наприклад, навіть пенсіонери дивуються, як главі уряду вдається виплачувати без затримок і в повному обсязі пенсії. І це в час страшних проблем, які поставили догори дригом усю світову економіку! Наші ж люди пам’ятають, які проблеми з пенсіями були на початку 90-х років уже минулого сторіччя...

Ще один приклад конкретики від Юлії Тимошенко – вона залучила в такий непевний час потужні інвестиції з Європи. Відомо, що Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) цього року інвестує в економіку України 10 млрд. гривень. Принаймні цю інформацію підтверджує голова делегації Ради директорів ЄБРР Тері БРАУН на зустрічі з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко. “Ми хочемо працювати з вами в період кризи, але ще більше значення має те, що ми хочемо з вами працювати й після кризи”, - сказав представник ЄБРР.

Браун вважає важливими напрямами співпраці України з ЄБРР, зокрема, енергетичну галузь і муніципальну інфраструктуру. “Ми надаватимемо вам допомогу в підготовці до Чемпіонату з футболу 2012 року, допомагатимемо в реалізації муніципальних інфраструктурних проектів, необхідних для проведення такого чемпіонату”, - сказав він. У свою чергу Тимошенко зазначила, що Україна та ЄБРР співпрацюють майже в 170 проектах, а обсяг інвестицій ЄБРР в економіку України досягає 5 млрд. дол.

Зрозуміло, що за цим рішенням прихована величезна та копітка робота Юлії Тимошенко та її уряду. Бо ж усі розуміють, що західний бізнес звик інвестувати свої гроші не лише під конкретні проекти, але й під конкретне прізвище. Європейці ніколи не надсилають грошей “на дєрєвню дідусю”. Добре, що цього разу на чолі уряду стояла та людина, якій довіряють у світі.

26.06.2009Георгій КОРНІЄНКОРівне-Ракурс №10 від 26.06.2009p. 
На головну сторінку