Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №403 від 01.07.2009p.
23429

#Спідвей

Є перша перемога!

Старт другого кола Української ліги спідвею став вдалим для “Урагану”. Рівненський клуб здобув свою першу перемогу у сезоні, до того ж отримавши бонусне очко у турнірну таблицю.

“Ураган” (Рівне) - “СКА-Спідвей” (Львів) - 45:39

Рівне: Корольов (15 пунктів), Полюхович (6), Трофимов (4), Месьонц (14), Огороднік (6), Юзепчук (нс).

Львів: Цуканов (3 пункти), Франкув (10), Петров (1), Дубінін (14), Власов (11), Борисенко (0).

На відміну від програного на власному треці протистояння минулого туру із “Шахтарем”, на гонці у Рівному у складі “СКА” з’явився Маріуш Франкув. Проте навіть відомий у Рівному польський майстер не зумів завадити “ураганівцям” здобути важливі турнірні очки.

Перші три заїзди завершилися прогнозовано: Власов та Дубінін були першими на фініші у складі гостей. Рівнянам же перші три бали привіз Андрій Корольов.

Огороднік, Трофимов та Полюхович намагалися далеко не відставати від лідерів заїздів - тож у гонці зберігався паритет - 9:9.

Згодом Корольов та Дубінін знову обмінялися особистими перемогами - 15:15.

У п’ятому заїзді прикрого падіння зазнав Ярослав Полюхович. На щастя, обійшлося без серйозних пошкоджень і гонщик продовжив боротьбу на гаревій доріжці.

Перевага господарів треку стала вимальовуватися ближче до екватора гонки. У сьомому заїзді все той же Корольов у парі з Трофимовим вивели “Ураган” вперед - 22:20.

Далі у роль першої скрипки “ураганного оркестру” тимчасово увійшов Мєсьонц. Павел частенько відпускав суперників на старті, проте згодом наздоганяв і все ж впевнено виграв два підряд заїзди за власною участю, довівши рахунок до - 32:28.

Щойно зі сцени пішов Мєсьонц, як туди знову повернувся Корольов. Андрій у підсумку виграв усі свої заїзди.

Зрештою, за два заїзди до завершення гонки стало зрозуміло, що тріумфаторами того вечора стануть саме рівняни - 41:31.

Тринадцятий та чотирнадцятий заїзди стали втішними пігулками, які лише трохи підсолодили гіркоту поразки спортсменам львівського клубу. “Ураган” переміг - 45:39.

Таким чином і “СКА-Спідвей”, і “Ураган” мають у своєму активі по одній перемозі. Обидва клуби провели по дві виїзні гонки, полегшивши собі таким чином турнірні завдання на друге коло.