Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №409 від 17.08.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Інновації

У Дубні з’являться "електронні очі”

Невдовзі за правопорядком на вулицях Дубна стежитимуть не лише наряди місцевого міськвідділу міліції, а й камери відеоспостереження. За сприянням міської влади їх найближчим часом планують встановити у місцях масового скупчення людей.

Експеримент, який правоохоронці провели під час триденного фестивалю рок-музики “Тарас Бульба”, довів, що "електронні очі” можуть допомогти правоохоронцям не лише оперативно розкривати злочини та реагувати на правопорушення, але й ефективніше здійснювати їх профілактику.

У доцільності впровадження цього нововведення міського голову Леоніда Дудка остаточно переконав візит до Гіжицька - польського міста-побратима Дубна, де цю техніку використовують уже близько двох років. Разом із мером досвід закордонних колег вивчав і заступник начальника Дубенського МВ Анатолій ГАНДЗІЛЕВСЬКИЙ. За його словами, за час встановлення відеокамер тамтешнім правоохоронцям вдалося вдвічі знизити рівень вуличної злочинності (кількість грабежів, проявів хуліганства, пошкоджень майна).

Загалом працівники міліції планують спостерігати за містом за допомогою близько тридцяти "електронних очей”. Водночас вони звернулися до місцевих підприємців із пропозицією долучитися до програми і встановити відеокамери біля своїх торговельних об’єктів.

17.08.2009Рівне-Ракурс №10 від 17.08.2009p. 
На головну сторінку