Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №224 від 26.01.2006p.
23429

#Баскетбол

Поразка, за яку не соромно

Стартовий матч другого кола чемпіонату серед команд суперліги рівняни проводили в Миколаєві. Зважаючи на те, що суперником нашої команди був один з лідерів, а гра самого «Пульсара» вже давно нікого не вражає, розраховувати на пристойний результат було складно.

Ще більш невтішною ситуація стала, коли виявилося, що на виїзд через травми не зможуть вирушити В'ячеслав Ковалевський та Олександр Рихлюк, а отже, й без того коротка лава запасних стане ще меншою.

Незважаючи на невтішні прогнози, баскетболісти «Пульсара» змогли приємно здивувати своїх прихильників - грою рівняни майже нічим не поступалися досвідченим господарям. Після першої чверті «Пульсар» поступався миколаївцям лише двома очками, а на велику перерву пішли за рахунку - 35:34 на користь МБК «Миколаїв». Після поновлення гри господарі змогли відірватися у рахунку, але «Пульсар» і не думав здаватися. Інтрига зберігалася до останніх секунд поєдинку, в якому перемогу здобули миколаївці з рахунком 70:66 (20:18, 15:16, 23:19, 12:13).

Поступившись у Миколаєві, «Пульсар» разом зі львівською та харківською командами ділять три останні місця в таблиці. 28 січня рівняни на власному майданчику прийматимуть МБК «Одеса».