Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №416 від 01.10.2009p.
23429

#Коротко

Рівняни лише другі

Другою підсумковою позицією у турнірній таблиці дивізіону “Б” чемпіонату України з бейсболу обмежився рівненський клуб “Західний вогонь”.

У заключному турі першості рівняни на власному полі здобули лише одну перемогу у трьох матчах із тираспольським “Квінтом”.

Гості із Молдови виграли перші дві гри - 18:8 та 7:4, оформивши чемпіонство у дивізіоні.

Лише після цього підопічні Володимира Судимака зуміли взяти міні-реванш - 9:3.

Невдовзі розпочнеться Кубок України з бейсболу. З ким гратиме “Західний вогонь” - стане відомо після жеребкування.

Команда Рівненщини - лідер

Рівненська область у заліку ігрових командних видів спорту вийшла на перше місце у третій групі літніх спортивних ігор України, випередивши команду Волині.

Сталося це насамперед завдяки другим підсумковим позиціям жіночої збірної області з волейболу (у фіналі змагань рівнянки програли луганчанкам) та жіночої футбольної команди краю.

Автомобіль Миронюка - найшвидший!

Рівненські гонщики Сергій Миронюк та Олександр Ламаш посіли, відповідно, перше та друге місця на Гран-Прі міста Луцьк, другому етапі чемпіонату з трекових автогонок в особистому заліку.

Третім у підсумку став волинський спортсмен Ігор Потапчук.

У змаганнях, які пройшли в Луцьку 27 вересня, загалом брали участь шістнадцять автогонщиків із Рівненської та Волинської областей.