Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №419 від 22.10.2009p.
23429

#Новини області

“Золотий матч” все ближче

Дуже ймовірним видається сценарій завершення чемпіонату області з футболу у першій лізі, за яким переможець змагань визначиться лише у додатковій, “золотій” грі обох претендентів.

За тур до фінішу чемпіонату “Славія” та “Случ” мають однакову кількість очок. Сталося це після того, як рівненський клуб вдома переміг березнівчан - 1:0.

Тим часом бронзові медалі забезпечив собі “ОДЕК”. Вже екс-чемпіон у звітному турі вдома переміг “Ізотоп” - 2:1.

В інших матчах туру “АМАКО-Гоща” переграла ФК “Вельбівно” - 3:0, а “Хімік” вдома розіграв мирову із “Волинь-Цементом” - 2:2.

У другій обласній лізі боротьба триває лише формально. У звітному турі було зафіксовано наступні результати: “Водник” - “МлинКов” - 2:0, ФК “Смига” - “Горизонт” - 0:1, “Полісся” - “Горинь” - 3:0, “Енергія” - “Фіалка” - 2:4, “Гоща” - “Фортуна” - 2:3. Таким чином турнірна ситуація у другій лізі вже майже визначена. “Енергія” та “Фортуна”, що вже здобули право грати у першій лізі наступного сезону, в останньому турі заочно посперечаються за першу позицію. Клуб із Володимирця зіграє проти “Горизонта”, а “Фортуні” у Рівному протистоятиме “Водник”.