Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №420 від 29.10.2009p.
23429

#Футбол

“Ізотоп” коронує чемпіона

Заочну боротьбу за чемпіонство між “Случем” та “Славією” виграли футболісти рівненського клубу. Так завершився чемпіонат області з футболу.

До останнього туру колективи підійшли із однаковим очковим доробком і у разі перемог обох претендентів за регламентом мав би відбутися золотий матч - вирішальний очний двобій.

Проте у суперечку втрутилася третя сторона, “Ізотоп-РАЕС”. Кузнецовський клуб вдома відібрав два очки у “Случа” - 1:1. “Славія” ж тим часом впевнено переграла у Радивилові місцевий “Сокіл” - 5:1 і вперше у своїй історії виборола титул чемпіона області.

Бронзові медалі чемпіонату дісталися оржівському “ОДЕКу”.

В інших матчах заключного туру першості були зафіксовані наступні результати: “Гоща-АМАКО” - “Хімік” – 1:0, “Маяк” - ФК “Вельбівно” - +:-.

За схожим сценарієм було визначено чемпіона і у другій обласній лізі. За тур до фінішу чемпіонату “Енергія” та “Фортуна” мали по сорок сім очок, отож ім’я володаря першої позиції мав назвати лише останній ігровий день.

У той час, як “Енергія” у Костополі здобула лише очко у грі з “Горизонтом” - 2:2, “Фортуна” зуміла обіграти “Водник” - 3:2 і здобути золото чемпіонату.

В інших матчах було зафіксовано наступні результати: ФК “Гоща” - “Фіалка” - 1:3, “Сатурн” - ФК “Смига” - 3:0, “МлинКов” - “Полісся” - 3:2, “РОКО” - “Горинь” - 3:0.

Таким чином “Фортуна” та “Енергія” здобули право наступного сезону грати у першій лізі чемпіонату області з футболу.