Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №421 від 05.11.2009p.
23429

#Баскетбол

П’ята поразка поспіль

БК-93 “Пульсар” продовжує залишатися одним із чотирьох клубів-невдах, які у стартових турах чемпіонату не зуміли здобути жодної перемоги.

Минулого уїк-енду рівняни поступилися у Миколаєві.

МБК “Миколаїв” - БК-93 “Пульсар” - 79:75 (21:18, 6:21, 22:21, 30:15).

Миколаїв: Йонушас (5 очок, 16 хвилин), Яйло (17, 31), Сільковський (2, 5), Тонченко (0, 7), Шкурупій (5, 13), Норенко (2, 2), Матюкевич (4, 12), МакКлінток (24, 26), Оглсбі (12, 24), Вайкуліс (4, 30), Яромановс (4, 33).

Рівне: Строїлов (6 очок, 19 хвилин), Шемосюк (11, 31), Артимович (10, 33), Улянко (20, 36), Антонець (3, 33), Шелуха (6, 15), Рябінін (6, 9), Полторацький (13, 26).

У другій грі поспіль підопічні Михайла Переверзія мали чудову нагоду обіграти фаворита. Домашній поєдинок проти БК “Київ” було програно на останніх хвилинах, тепер рівняни примудрилися розгубити одинадцятиочкову перевагу у виїзній зустрічі в Миколаєві.

Гості прибули на гру без двох гравців основи. Анатолій Дубнюк та Віктор Герасимчук були відсутні з різних причин: перший захворів і невдовзі має повернутися до лав, другий же зламав ногу і відновлюватиметься впродовж тривалого періоду.

Натомість господарі майданчика підійшли до матчу у бойовій готовності, кинувши у бій всю свою зіркову плеяду легіонерів.

Дебют зустрічі залишився за миколаївчанами, які одразу ж здійснили ривок у рахунку - 9:0. Проте після деякої акліматизації “пульсарівці” вирівняли гру. Доказом тому є сім очок від Павла Улянка, які той здобув у трьох атаках.

По-справжньому гості розігралися у другій десятихвилинці. Початок вдалим діям усієї команди влучним триочковим кидком дав Дмиро Антонець.

Шемосюк, Улянко, Полторацький раз по раз результативно завершували атаки рівненського клубу. Натомість у господарів майданчика стався справжній конфуз. Упродовж п’яти хвилин другої чверті миколаївчани набрали всього два очки, та й то з лінії штрафних кидків.

Зрештою, на велику перерву підопічні Михайла Переверзія пішли із комфортною перевагою - 39:27.

Після відпочинку “Миколаїв” заграв дещо активніше. Наче прокинулися від сплячки Даніель МакКлінток і Терренс Оглсбі. Проте гості вдало захищалися і відповідали власними контрвипадами, на вістрі яких найчастіше опинявся Павло Улянко.

На заключну чверть матчу рівняни знову виходили у ранзі лідера. За рахунку - 60:49 - на свою користь, “помаранчевим” потрібно було лише дограти матч на рівних із суперником.

Але “Пульсар” вже дуже давно хворіє на загадковий недуг. У будь-якій грі рівняни обов’язково провалюють одну із чотирьох чвертей. У звітній зустрічі провальною стала саме заключна десятихвилинка.

Усього впродовж трьох хвилин Оглсбі, МакКлінток та Яйло наздогнали “Пульсар” у рахунку. Далі здобуття перемоги для “Миколаєва”, лава запасних якого була і довша, і вища за класом, було лише справою часу.

Улянко та Шемосюк час від часу намагалися вдруге переломити хід гри, проте господарі одразу ж знову перебирали ігрову ініціативу до власних рук.

У підсумку - п’ята поспіль поразка команди Михайла Переверзія у чемпіонаті.

Після матчу наставник рівнян виділив у складі суперника гру саме Даніеля МакКлінтока, який окрім двадцяти чотирьох очок зробив ще й сім підбирань.

Гравець же БК-93 “Пульсар” Олексій Полторацький поскаржився на невіру гравців команди у власні сили і в перемогу.