Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №427 від 17.12.2009p.
23429

#Коротко

Визначився чемпіон

Другим володарем Кубку чемпіонів області з футболу став клуб із села Любахи, Володимирецького району, “Сокіл”.

У драматичному фіналі майбутній чемпіон переграв березнівський “Колос” - 3:2.

На стадії півфіналу “Сокіл” у двох матчах переграв єдиного представника обласного центру у турнірі, клуб “Рівес” - 1:0 та 2:2. А “Колос” впевнено розібрався зі здолбунівським “Хліборобом” - 4:1, 1:1.

Чергові перемоги

Жіночий баскетбольний клуб “Сузір’я-НУВГП” вдало відіграв матчі чергового туру. Рівнянки здобули дві впевнені перемоги у Івано-Франківську над місцевим “ПНУ” - 74:25 та 88:34.

Найрезультативнішими у рівнянок першого ігрового дня були: Олена Бондар - 21 очко та Ганна Єремейчук - 20, а другого - Людмила Сова та Олена Бондар - по 21 пункту.

Омельчук - другий

Рівненський спортсмен Олег Омельчук здобув бронзову медаль на турнірі у польському місті Білосток, де у складі збірної України змагався у стрільбі із пневматичного пістолета.

Інший рівнянин, Роман Нагорний, тим часом вдало виступив на чемпіонаті України серед спортсменів до 18 років, що відбувся у Києві.

Спортсмен у стрільбі з пістолета на 25 та 50 м виборов золото, а в стрільбі з пневматичного пістолета був четвертим.

Пам’яті митця

Третій Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Ніла Хасевича протягом трьох днів проходив у Рівному в залі ДЮСШ №5.

Участь у ньому брало майже сто 12-13-річних боксерів з Рівненської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Волинської областей.

Найбільше золотих медалей дісталося господарям, вихованцям ДЮСШ №5.