Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №428 від 24.12.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#На сесії

Пікети під стінами облради

Пікети під стінами облради

Остання в цьому році сесія Рівненської обласної ради розпочалася не із традиційного гімну України, а із ... похоронного маршу. Такий супровід обласним обранцям забезпечили представники Рівненського ливарного заводу, які разом зі своїм оркестром проводили прощання із покійним приватним бізнесом.

Викладачі та студенти Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України також долучилися до своїх побратимів по пікету. Ті, у свою чергу, вимагали єдиного: приміщення на вулиці Короленка,5, яким нині користується освітній заклад, віддати у державну власність.

Заступник проректора навчального закладу Валентина БАРИШЕВСЬКА, виступаючи перед депутатами, закликала їх виправити помилку, якої вони припустилися у грудні 2007 року: “На сесії ви, обласні обранці, незаконно включили спірне приміщення у комунальну власність”. Також пані Валентина повідомила, що наразі приміщення готують до приватизації, а депутат від фракції БЮТ Дмитро ДИНОВСЬКИЙ (колишній директор закладу) самовільно побудував на четвертому поверсі vip-кімнати. Щоправда, пані дотепер невідомо, для яких цілей вони призначені.

Не залишився осторонь цієї суперечки і обвинувачений - пан Диновський: “На вимогу керівників Київського інституту права був укладений договір, за яким на четвертому поверсі потрібно побудувати кімнати, де житимуть викладачі з Києва”.

Керівник фракції БЮТ в обласній раді Микола КУЧЕРУК переконаний, що проблему з приміщенням рівненського інституту має вирішувати суд. Таким чином обласні обранці не прислухалися до пікетувальників, а притрималися свого рішення: “Яке має значення, у чиїй власності перебуває те приміщення? У комунальній власності його буде легше проконтролювати”, - зазначив голова облради Олександр ДАНИЛЬЧУК.

Не змогли депутати обласної ради виділити 240 тисяч гривень на обласну клінічну лікарню - не вистачило голосів. Між тим, ці кошти мали спрямувати на ремонт медичного обладнання.

Найбільше цей факт обурив лідера фракції Партії регіонів в облраді Анатолія ЮХИМЕНКО: “Я попрошу вас вивести на екран поіменне голосування”. Виведені прізвища змусили почервоніти деяких депутатів. “І це заступник міського голови? Яка ганьба”, - засоромив Галину КУЛЬЧИНСЬКУ регіонал Юхименко. “Червоніли” також заступник голови облради Валентин КРОКА та голова РОДА Віктор МАТЧУК.

Своє останнє “па” до цього спірного питання додав депутат від УНП Мирослав СЕМАНІВ: “Якщо всі ви такі добрі господарники, що вам ті 240 тисяч гривень?”. Але навіть це не переконало можновладців, і вони рішуче винесли свій вирок - відмовити.

24.12.2009Рівне-Ракурс №10 від 24.12.2009p. 
На головну сторінку