Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №428 від 24.12.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Наболіле

Тиннівська школа - кістка поперек горла

Вже вкотре депутатів Рівненської обласної ради непокоїть затримка будівництва школи у Тинному Сарненського району. На цей раз про недобудований об’єкт попіклувався голова бюджетної комісії облради Олег ХОМИЧ. Його турбує, яким чином облдержадміністрація освоює гроші на будівництво.

Голова РОДА Віктор МАТЧУК дав гідну відсіч на заяви опонента: “Претензій до будівництва школи не може і не повинно бути. Це питання взагалі потрібно зняти, аби припинити ті “соплі-моплі” з приводу того, як неправильно будується школа. Питається, чого ніхто із вас не почав бити на сполох, коли з жовтня перестали проходити гроші через казначейство? Будівельникам заборгували майже два мільйони гривень заробітної плати”. Очільник області ще довго переконував “соратників” у безглуздій критиці цього питання і відмовився загострювати його, адже “попереду вибори”: “Хто ж знав, що ми до грудня будемо сидіти і “кукурікати”?

Депутат Рівненської облради Ігор ПШЕЮК у відповідь на суперечку від себе додав: “Слава Богу, що ця школа взагалі будується, зважаючи на таку критичну ситуацію із грошима”.

Обласні обранці таки підтримали свого колегу Олега Хомича і погодилися з його пропозицією. Відтак, керівництво Рівненської обласної ради має намір звернутися листом до КРУ. Таким чином облрада хоче перевірити здійснення фінансування будівництва загальноосвітньої школи.

24.12.2009Рівне-Ракурс №10 від 24.12.2009p. 
На головну сторінку