Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №428 від 24.12.2009p.
23429

#Баскетбол

Одеські американці розбивають “Пульсар”

Баскетболісти рівненського клубу не змогли впоратися із заокеанськими легіонерами з Південної Пальміри. У підсумку, “Пульсар” поступився БК “Одеса” - 71:92.

БК-93 “Пульсар” - БК “Одеса” - 71:92 (20:23, 18:23, 16:22, 17:24).

Рівне: Дубнюк (8 очок, 25 хвилин), Шемосюк (6, 30), Артимович (11, 35), Улянко (32, 33), Антонець (3, 25), Шелуха (4, 19), Рябінін (1, 9), Полторацький (6, 21).

“Ні в якому разі не хочу образити “Пульсар”, але сьогодні змагалися команди, абсолютно різні за класом”.

Так розпочав свою післяматчеву прес-конференцію наставник одеситів Віталій ЛЕБЕДИНЦЕВ.

Тренер команди гостей не лукавив. Упродовж усього матчу було очевидним, що суперники знаходяться у різних вагових категоріях. Американо-український квартет одеського клубу Де Гроат-Коулмен-Блессінгейм-Балашов встановили тотальний контроль над грою.

Рівняни краще провели першу половину стартової чверті, коли Артимович, Улянко та Шемосюк по черзі впевнено завершували атаки “пульсарівців” результативними кидками. Проте згодом, адаптувавшись, гості перехопили ігрову ініціативу і почали грати, що називається, у свою гру.

Єдиним із команди господарів, кого слід виділити - був Павло Улянко. Білоруський легіонер “Пульсару” продемонстрував чудовий відсоток реалізації, набравши більше трьох десятків очок. Та один у полі - не воїн. Результат - чергова закономірна поразка команди Михайла Переверзія.

Програли рівняни і у наступному поєдинку.

“Політехніка-Галичина” - БК-93 “Пульсар” - 86:54 (15:11, 17:18, 26:15, 28:10).

У складі “помаранчевих” знову зіграли Вадим Коваль та Вячеслав Ковалевський. Проте найрезультативнішим гравцем став Анатолій Дубнюк (18 очок).