Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №429 від 30.12.2009p.
23429

#Коротко

Додому – з медалями

Тріумфально завершився для представників Рівненщини чемпіонат України з кікбоксингу, що проходив у Чернігові.

Роман Кроль, вигравши всі свої поєдинки, здобув золоту медаль, Ігор Гуцалюк також вийшов у фінал, проте через травму ноги задовільнився лише срібною нагородою.

Ще два рівнянина Даніель Сень та Владислав Жовтанюк у змаганнях спортсменів 1999-2000 років народження також повернулися з перемогами.

Даніель став чемпіоном у семі-контакті та срібним призером у лайт-контакті. Владислав здобув бронзу у лайт-контакті.

Найсильніші атлети – у Кузнецовську

Відкритий кубок області з пауерліфтингу та жиму лежачи відбувся у Рівному. Перше командне місце на турнірі здобули спортсмени міста Кузнецовськ.

Всього участь у змаганнях взяло майже півсотні спортсменів з Рівненщини, Волині та Хмельниччини.

Спортсмени змагались у десяти вагових категоріях, починаючи від 52 кг і до понад 125 кг.

Спортивне привітання

Спортивно-масовий фестиваль серед дітей-вихованців спеціалізованих закладів Рівненщини пройшов минулого тижня у селі Олександрія.

Учні-учасники свята брали участь у змаганнях з дартсу, силової гімнастики, стрибків через скакалку та у командних змаганнях в комбінованій естафеті.

Загальна кількість учасників фестивалю - понад 200 дітей, що змагалися у трьох вікових групах.

Переможців фестивалю було нагороджено цінними призами, медалями та дипломами обласного центру “Спорт для всіх”, відповідно за перше, друге і третє місця.