Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №431 від 14.01.2010p.
23429

#Футзал

МФК “Рівне” - у трійці лідерів

Чергову перемогу у чемпіонаті України з футзалу серед команд першої ліги здобули підопічні Юрія Баховського.

На власному паркеті рівняни впевнено здолали аут-сайдера турніру, “Каменяр” із Дрогобича.

МФК “Рівне” - “Каменяр-ТВД-2” (Дрогобич) - 4:3 (2:1).

Рівне: Чемерис - Жак, Волох, Дацюк, Петрик, Дармовіс, Басюк, Ситник, Прислупський, Кручок.

Голи: Дацюк (3), Петрик (17), Волох (28), Басюк (29) - Пенюк (8), Цимбаляк (32), Чеботарьов (40).

Незважаючи на невеликий рахунок, рівняни здобули чергову впев-нену перемогу. Проте, за звичкою, що склалася вже упродовж нинішнього сезону, вихованці Юрія Баховського вчисту “проспали” кінцівку гри.

Як і у попередній домашній грі із чернівецьким “Меркурієм”, господарі майданчика впевнено перемагали до середини другого тайму, а потім, дещо розслабившись, дозволили супернику забити двічі і звести відставання у рахунку до мінімуму. На щастя, часу, аби зрівняти рахунок, у “Каменяра” не залишилося.

Відкрив рахунок у матчі Роман Дацюк уже на третій хвилині. Згодом, щоправда, гості зуміли відігратися і тривалий час усі намагання рівнян повернути собі ігрову ініціативу були безрезультатними. Допоміг гол у роздягальню, який перед самою перервою провів Едуард Петрик.

Після відпочинку господарі додали у швидкості і спочатку Роман Волох, а потім і Вадим Басюк - довели рахунок до розгромного.

Проте у бочці меду - не без ложки дьогтю. Вирішивши, що справу зроблено, футболісти МФК “Рівне” до фінальної сирени дозволили супернику ще двічі розписатися у власних воротах.

Однак здобута перемога дозволила нашій команді увійти у трійку лідерів чемпіонату.

Результати інших матчів туру: “Меркурій” - “Планета” - 6:3, “Київський метрополітен” - Динамо - 3:3.

Наступний матч МФК “Рівне” проведе вдома, шістнадцятого січня, проти команди “Шанс-Авто” (Ковель).