Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №432 від 21.01.2010p.
23429

#Футзал

Жодного шансу для “Шансу”

Десяту поспіль перемогу у поєдинках чемпіонату та кубку України із футзалу здобув МФК “Рівне”.

Більше того, черговий тріумф підопічних Юрія Баховського обернувся справжньою катастрофою для гостей із Ковеля.

МФК “Рівне” - “Шанс-Авто” (Ковель) - 9:1 (5:1).

Рівне: Чемерис (Колодюк) - Волох, Жак, Петрик, Басюк, Кручок, Кравчук, Дармовіс, Дацюк, Прислупський.

Ковель: Турко - О. Мороз, П. Мороз, Банега, Портянко, Данилюк, Бобилєв, Жерж, Дувакін, Зінчук.

Голи: Волох (1, 3, 32), Прислупський (3), Петрик (15), Басюк (17, пенальті), Дацюк (24), Жак (30, 31) - Зінчук (4).

Вже в дебюті поєдинку гості із Волині потрапили під холодний душ. Щойно розпочалася гра, як Роман Волох потужним ударом із середньої дистанції розпечатав ворота “Шанс-Авто”.

Ще за дві хвилини Волох забив вдруге, а згодом Тарас Прислупський довів рахунок до - 3:0, поклавши початок красивій результативній грі своєї команди.

Щоправда, дещо розслабившись, рівняни подарували шанс Андрію Зінчуку, яким гравець команди гостей скористався - 3:1.

Щоправда, на відміну від кількох попередніх матчів, у цьому, здобувши перевагу, підопічні Юрія Баховського не заспокоїлися на досягнутому.

Голкіпер “Шансу-Авто” крутився, наче білка у колесі, а коли і він був безсилим - виручав каркас воріт.

Щоправда, ще до перерви рівняни зуміли забити ще двічі: спочатку Петрик, скориставшись помилкою оборони, точно пробив у протихід воротарю - 4:1.

А згодом Басюк, спочатку не зумівши замкнути на дальній штанзі красиву передачу Жака, реалізував пенальті після гри рукою оборонця “Шансу” поблизу власних воріт - 5:1.

Після відпочинку побиття “Шанс-Авто” продовжилося.

Роман Дацюк дальнім пострілом прошив оборону і воротаря команди гостей.

А в часовому проміжку із тридцятої по тридцять другу хвилину господарі майданчика забили аж тричі.

Спершу Вадим Жак та Роман Волох забили два дуже схожі голи - в обох випадках гравці МФК “Рівне”, наче лижники під час слаломного спуску, обігравали майже всю команду гостей перед тим, як відправити м’яча до сітки воріт.

Останній цвях у домовину надій волинян забив все той же Жак після стіночки із Романом Дацюком - 9:1.

Упродовж заключних дев’яти хвилин матчу рівняни ще не раз могли збільшити власну перевагу на табло.

Зокрема, чудову нагоду відзначитися втратив Кручок, який не встиг вірно зреагувати на відскок м’яча від голкіпера ковельського клубу.

А під завісу гри гості, яким уже давно нічого було втрачати, все частіше стали турбувати Колодюка, який на той час вже замінив у рамці воріт МФК “Рівне” Павла Чемериса. Щоправда, і другий голкіпер рівнян із поставленими перед ним завданнями впорався на відмінно.

Після завершення матчу наставник команди господарів, Юрій Баховський, похвалив дії власних підопічних: “Сьогодні на майданчику грав єдиний монолітний колектив. Ми зробили правильні висновки із останніх поєдинків, коли за кілька хвилин до закінчення ми пропускали досить багато голів і сьогодні зіграли із повною концентрацію до фінальної сирени. Тепер можна із хорошим настроєм вирушати до Києва”.

До слова, упродовж наступних кількох тижнів на МФК “Рівне” чекає аж три поспіль виїзні матчі - і два із них мають статус принципових. Двадцять третього січня та шостого лютого рівняни зіграють у Києві із головними конкурентами за місце у топ-трійці ліги - клубами “Київ-Уніспорт” та “Метрополітен”.

У проміжку між візитами до столиці МФК “Рівне” завітає у Дрогобич, де зіграє із “Каменярем”.