Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №435 від 11.02.2010p.
23429

#Коротко

З “ТІМ-СКУФом” - не щастить

Двох поразок у матчі із титулованим столичним клубом зазнали баскетболістки рівненського “Сузір’я-НУВГП” - 52:84 та 41:83.

Команда Валерія Жартуна залишилася на другій позиції у чемпіонаті, маючи у своєму активі вісім перемог у дванадцяти поєдинках. Киянки ж лише зміцнили лідерство, здобувши максимальну кількість очок.

Пам’ять про героїв

Вихованці Юрія Кубишкіна здобули впевнену перемогу на футзальному турнірі пам’яті Героїв Крут, що проходив минулого тижня у НВК №26.

Участь у змаганнях брали команди Рівного, Луцька та Хмельницького, укомплектовані футболістами 1996 року народження.

Палацу - сімдесят

Відкритий чемпіонат області з дзюдо на призи міського Палацу дітей та молоді відбувся минулого тижня у Рівному.

Змагання були присвячені сімдесятиріччю Палацу. Помірятися силами у спортзалі клубу “Олімпійські надії” зібралося близько двох сотень юнаків та дівчат із Рівненської, Волинської та Хмельницької областей.

Влучно стріляємо

Четверте місце на чемпіонаті України зі стрільби з лука в приміщенні, що нещодавно завершився у Черкасах, посів вихованець Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю, майстер спорту Роман Кравець.

Інший представник Рівненщини, Анатолій Садовець, виборов бронзові нагороди у змаганнях молоді.

Найкраще ж виступив майстер спорту міжнародного класу Валентин Хавтура, який здобув золоту медаль (у півфіналі перемігши олімпійського чемпіона, а у фіналі - дворазового віце-чемпіона світу).