Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №435 від 11.02.2010p.
23429

#Баскетбол

Нездоланна вершина

Вдруге у рамках нинішнього чемпіонату Суперліги “Пульсар” не зумів підкорити висоти івано-франківської “Говерли”.

Перемогу гостям приніс новачок команди, Ростислав Кривич, який ще донедавна захищав кольори БК “Донецьк”.

БК-93 “Пульсар” - “Говерла” - 71:84 (15:26, 21:13, 16:27, 19:18).

Рівне: Гусаківський (0 очок, 3 хвилини), Дубнюк (8, 24), Ковалевський (6, 26), Шемосюк (20, 35), Улянко (12, 36), Шелуха (14, 33), Рябінін (3, 21), Полторацький (8, 21).

Івано-Франківськ: Фрейзер (15 очок, 34 хвилини), Кудрявцев (12, 19), Кривич (26, 32), Ревзін (4, 10), Такер (9, 23), Спаркс (16, 32), Скірмантс (0, 12), Орленко (0, 1), Кіяушас (2, 27), Коваленко (0, 9).

Перемогти “Говерлу” рівнянам поки що вдається лише у кубкових двобоях, де івано-франківці не надто впиралися і не завжди виступали у бойовому складі. А от у матчах чемпіонату Суперліги, де команда Євгена Мурзіна продовжує сподіватися на потрапляння до зони плей-офф, шансів на позитивний результат у “пульсарівців” обмаль.

Цього разу до Рівного “Говерла” приїхала ще й із новачком - Ростиславом Кривичем, який залишився без роботи після відмови БК “Донецьк” від подальшої участі у чемпіонаті.

У першому ж матчі за свою нову команду останній сповна відпрацював видані йому щедрі аванси, потрапивши у топ-п’ятірку гравців туру Суперліги.

На рахунку Кривича шість влучних триочкових кидки.

Вперше вразити кільце гостей рівнянам вдалося лише на п’ятій хвилині зустрічі. Внаслідок більш ніж невдалого дебюту гри “Пульсар” повністю програв усю першу чверть.

У другій десятихвилинці підопічні Михайла Переверзія зіграли зібраніше і результативніше. Анатолій Дубнюк і Артем Шелуха вирівняли цифри на табло - 28:28, а згодом Ілля Шемосюк навіть вивів “Пульсар” вперед.

Проте лідирували “помаранчеві” недовго. Власна неточність та впевнені дії суперника знову віддалили “пульсарівців” від прикарпатців на відстань одного влучного триочкового кидка - 36:39.

У перерві краще налаштувати свою команду на перемогу вдалося Євгену Мурзіну. Гравці “Говерли” впевнено заволоділи ігровою ініціативою і довели гру до перемоги.

Михайло ПЕРЕВЕРЗІЙ, головний тренер БК-93 “Пульсар”: “Розраховували на позитивний результат зустрічі. Не вистачило сил і потужності. Ми програли підбір на своєму та чужому щиті. У ключові моменти гри, коли можна було вирватися вперед, не реалізували важливі штрафні кидки. До цього додалися необов’язкові помилки”.

Матч наступного туру БК-93 “Пульсар” проведе тринадцятого лютого у Києві проти лідера чемпіонату, клубу “Будівельник”.