Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №435 від 11.02.2010p.
23429

#Футзал

Помста відбулася

Першої і єдиної наразі домашньої поразки у чемпіонаті МФК “Рівне” зазнав від “Метрополітена”. У грі першого кола кияни перемогли - 6:2.

Прийшла пора реваншу, і підопічні Юрія Баховського у столиці все ж переграли кривдників, здобувши тринадцяту поспіль перемогу у сезоні.

“Метрополітен” - МФК “Рівне” - 4:6 (2:3).

Київ: Вахабов - Брунько, Мізін, Стайков, Степаненко, Андрушко, Конопчук, Химяк, Будзько.

Рівне: Чемерис (Колодюк) - Волох, Жак, Петрик, Басюк, Дармовіс, Ситник, Прислупський, Дацюк, Кручок.

Голи: Конопчук (2), Андрушко (17, 30), Брунько (28) - Волох (7, 17, 35, 40), Басюк (11), Петрик (40).

Попередження: Мізін (19).

Кияни негостинно прийняли МФК “Рівне” - вже на другій хвилині гри Сергій Конопчук вивів “Метрополітен” вперед.

Проте, на відміну від матчу першого кола, цього разу рівняни мали серйозні аргументи у відповідь. Вадим Басюк та двічі Роман Волох перевернули гру з ніг на голову.

Після перерви Віталій Брунько зумів знову відновити статус-кво у матчі - 3:3. А згодом Андрій Андрушко вдруге вивів господарів вперед у рахунку.

Проте і цього разу підопічні Юрія Баховського зуміли прийти до тями. Роман Волох забив ще два голи, оформивши каре і закріпившись на третій позиції змагання снайперів чемпіонату.

Переможну ж крапку поставив Едуард Петрик - 6:4.

Матч наступного туру МФК “Рівне” проведе вдома тринадцятого лютого проти лідера першості, львівського “Динамо”. Перемога дозволить рівненському клубу стати одноосібним лідером у чемпіонаті.