Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №438 від 04.03.2010p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Із сесійної зали

“Регіонали” відчули себе біля керма

Політичними суперечками ознаменувалася чергова сесія обласної ради. Перебуваючи в особливо піднятому настрої, представники політичної сили, наближеної до новообраної законодавчої гілки влади, себто, президента, не лише попсували настрій голові облради, але й внесли свої, не зовсім позитивні корективи, в процес роботи державного органу. Звичайно, всі ми розуміємо піднесений стан “регіоналів”, та чи не поспішають вони взяти владу у свої руки?

Отож засідання сесії не обійшлося без чвар. Цього разу у словесній перепалці зійшлися голова обласної ради Олександр Данильчук і керівник фракції “Партії Регіонів” у облраді Анатолій Юхименко. Розпочали із “невинних” взаємних претензій, згодом перейшли на емоційно підвищені вигуки. Заключне слово таки залишилося за Данильчуком, який порадив “спочатку прийти до влади, а вже потім пробувати керувати”.

Зважаючи на “заруб” низки питань, саме такого швидкого приходу до влади і чекають “регіонали”. Пояснити по-іншому їхні дії неможливо, адже вони були пасивними у всіх кадрових питаннях, точніше - взагалі ігнорували будь-які новопризначення. Єдиним винятком став Володимир Шепель, який тепер офіційно обійматиме посаду директора Рівненського аеропорту. Оскільки заклад перебуває нині на межі банкрутства, то очевидно, що нагородити такою відповідальністю представлену кандидатуру було зовсім не важко. До усіх інших призначень регіонали були “скупуваті”. Кажуть, що не варто призначати керівників комунальних підприємств доти, доки область не отримає нового губернатора. Але навіть якщо ним стане вже прогнозований керівник обласної “Партії регіонів” Василь Берташ, яким саме чином він впливатиме на роботу депутатів обласної ради - не зрозуміло. Можливо, він бачить на цих посадах своїх людей, але для їх призначення знову-таки потрібна більшість.

Зважаючи на те, що наразі серед депутатів обласної ради панують більше політичні амбіції, мабуть, таки варто перейти до мажоритарної системи виборів і почати займатися лише проблемами Рівненщини.

04.03.2010Надія ПАНАСЮКРівне-Ракурс №10 від 04.03.2010p. 
На головну сторінку