Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №439 від 11.03.2010p.
23429

#Баскетбол

Клас знову перемагає

Чергової поразки у Суперлізі зазнав БК-93 “Пульсар”. Запорізький Ферро наочно продемонстрував рівнянам, що одного бажання для перемоги недостатньо. Гості ж святкували успіх, що називається, на класі.

БК-93 “Пульсар” - “Ферро-ЗНТУ” - 70:90 (19:16, 18:21, 14:25, 19:28).

Рівне: Ковалевський (0 очок, 28 хвилин), Шемосюк (7, 35), Коваль (12, 24), Коров’яков (6, 25), Шелуха (9, 30), Рябінін (2, 9), Полторацький (7, 22), Герасимчук (13, 29), Рєка (14, 14).

Запоріжжя: Рибалко (10 очок, 27 хвилин), Змітрович (0, 2), Овдєєнко (3, 5), Буртт (19, 28), Чаріков (0, 2), Кондрусевич (13, 33), Большаков (0, 2), Шапошніков (3, 22), Чемякін (8, 15), Тіггс (25, 32), Хантер (9, 29).

Рівняни до звітної гри підійшли підготувавшись. Відновився після травми Віктор Герасимчук (і, зрештою, став чи не найкориснішим гравцем на майданчику), а до новачка Вадима Рєки приєднався й інший новобранець - екс-гравець “ВОЗКО” та львівської “Політехніки-Галичини” Олександр Коров’яков.

Господарі вдало розпочали матч і певний період непогано контролювали гру.

На старті другої десятихвилинки Герасимчук, Шемосюк та Рєка взагалі неприємно здивували гостей, збільшивши відрив “Пульсару” до дев’яти пунктів - 27:18.

Ще кілька хвилин підопічні Михайла Переверзія продовжували лідирувати, проте сил на усю гру рівнянам знову не стало.

Перелом у грі настав за кілька секунд до великої перерви, коли гість Георгій Кондрусевич спершу зрівняв рахунок, а потім кидками із лінії штрафних вивів гостей уперед.

Вадим Коваль одразу ж знову встановив паритет, проте у цю мить запоріжани відчули слабину у редутах “помаранчевих”.

А після відпочинку за справу взялися легіонери “Ферро”. Тіггс, Хантер та Стівен Буртт вже за перші п’ять хвилин чверті оформили своїй команді комфортну перевагу.

Пропустивши такий нищівний удар, оговтатися господарі вже не зуміли. Гості впевнено довели матч до перемоги. “Пульсарівці” ж святкування свого тріумфу знову відклали.

Вже за три дні рівняни на власному майданчику зустрілися із сусідом у турнірній таблиці, дніпродзержинським “Дніпро-Азотом”.

Чергову перемогу у чемпіонаті “Пульсар” також здобув на класі. Рівняни упродовж трьох чвертей перегравали “Дніпро-Азот” абсолютно за усіма показниками. Проте саме така впевнена гра ледь не зіграла злий жарт із підопічними Михайла Переверзія.

За рахунку - 50:30 на свою користь “Пульсар” зупинився і дозволив супернику упритул наблизитись у рахунку.

Кращим гравцем у складі господарів став Вячеслав Ковалевський (14 пунктів та 4 підборів), Олександр Коров’яков відмітився 11 очками та 7 підбираннями.