Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №452 від 10.06.2010p.
23429

#Коротко

Ветерани підтвердили клас

Переможцем чемпіонату України з боротьби самбо серед ветеранів у ваговій категорії до 90 кг став Заслужений тренер України, майстер спорту Микола КОБА - тренер-викладач Рівненської районної ДЮСШ “Колос”.

Крім того, на цих же змаганнях, що у перші дні червня проводилися у Євпаторії, тренер-викладач Рівненської районної ДЮСШ відділу освіти Валерій ЧУПРИНСЬКИЙ виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 100 кг.

Тепер Микола Коба представлятиме Україну на чемпіонаті світу, який у жовтні цього року буде проводитися у Словаччині.

Важкоатлети вшанують тренера

Відкритий Кубок Рівненської області з пауерліфтингу серед спортсменів із порушеннями опорно-рухового апарату, наслідками ДЦП та вадами зору наступними вихідними відбудеться в облцентрі “Інваспорт”.

Нагадаємо, щорічний турнір присвячений пам’яті Заслуженого тренера України Бориса Родзяка.

Початок змагань у суботу - о 13:00, у неділю - о 10:00.

“Ураган” не змагатиметься із “Каскадом”

Рівненські шанувальники спідвею не побачать у нинішньому сезоні дербі. Принаймні на офіційному рівні.

Спідвейний клуб “Ураган” відмовився у подальшій участі в Українській лізі спідвею.

Як йдеться в офіційному повідомленні, опублікованому на сайті “СК Трофимов” головні причини прийняття такого рішення - складне фінансове становище, а також кадрові втрати.

Нагадаємо, що перед самісіньким стартом сезону пішли з команди Станіслав Огороднік та Ярослав Полюхович.

Гонка між “Ураганом” та “Каскадом”, що мала відбутися десятого червня - відмінена. Натомість у цей день “каскадівці” проведуть спаринг із польським “Любліном”.

Рівнянка поїде на Олімпіаду

Рівненська легкоатлетка Олена Колесниченко стала однією із п’ятнадцяти щасливчиків із України, що отримали ліцензію на перші юнацькі Олімпійські Ігри.

Таку можливість їй дала срібна медаль на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який відбувся 21-23 травня у Москві.

Донецькі медалі

Рівнянин Дмитро Сірук, здобув золото в бігу на 10 000 метрів на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів, що днями завершився у Донецьку

Також Дмитро був другим на дистанції у 5000 метрів.

Ще одну медаль завоював метальник спису Микола Шама, який із результатом 65,17 метрів став бронзовим призером змагань.