Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1022 від 12.07.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477

#Ракурс культури і освіти

Чи обов'язково потрібно вкладатися для заробітку в Інтернеті?

У нинішньому столітті завдяки різкому стрибку розвитку в IT промисловості відкрилися нові можливості реалізації себе для людей абсолютно різного віку. Це і перегляд різних курсів, тренінгів для отримання нових навичок, відпочинок і звичайно ж дистанційна робота.

IT-сфері без знання англійської робити нічого

Сувора правда життя найкращий способ найти хорошу работу: не володіють мовою фахівці цієї галузі не зможуть працювати навіть у вітчизняних компаніях, що тут говорити про міжнародні корпорації . По-перше, створення сайту або його тестування передбачає тісну роботу з англійською (починаючи від найпростіших назв кольорів і форм до складних термінів). По-друге, технічне завдання (ТЗ) часто пишеться саме по-англійськи. Подумайте, невже ви вчилися, щоб бути сисадміном і животіти в місцевій фірмі зі збуту м'ясорубок? А чи не замахнутися нам з вами на посаду в Microsoft або Google? Крім того, сфера інформаційних технологій швидко розвивається, тому корисно буде відвідувати освітні курси англійською мовою. За вказаним посиланням ви знайдете ресурси,на яких можна пройти безкоштовне онлайн-навчання, надають його провідні університети світу, ось тільки сам курс викладається англійською. Очікувана зарплата: від 1000 доларів і до нескінченності.

Як досягти успіху в цій професії? Вчитися, вчитися і ще раз вчитися. Почніть вчити англійську вже сьогодні, щоб бути впевненим у завтрашньому дні.

Фріланс

Сьогодні багатьох людей приваблює Фріланс або інша інша робота, яку можна виконувати на дому. На перший погляд може здатися, що такий вид діяльності легкий, тому що можна сидіти вдома, проте не так вдома змусити себе набагато складніше, та й не кожна робота зможе приносити нормальний дохід. Саме тому дана сфера підходить тим людям, які націлені на реальний результат і дійсно хочуть заробляти в Інтернеті.

Так чи можна заробити в Інтернеті без вкладень? Звичайно, можна, однак варто запастися терпінням і прикладати багато сил. Біржа фрілансу передбачає заробіток без вкладень. Все що потрібно для новачка - це напрацювання кваліфікації, пройти тест з російської мови, накопичити хороший рейтинг. По початку статті не будуть дорогими, десь від 5-10 рублів, але і заробіток не буде великим. Все приходить з досвідом і знанням Біржі, на якій людина працює.

Написання коментарів та відгуків

Є чимало сайтів, яким потрібні люди для написання коментарів і відгуків. Звичайно, вкладати нічого не треба, але і тут потрібно свій аккаунт гарненько піднатаскати, щоб отримувати непоганий дохід.

Заробіток за допомогою гри.

Дуже популярно для тих, хто любить грати і розповідати про ці ігри. Робити стримми з іграми, однак і тут доведеться попітніти, тому що це як розкрутка Instagram — аккаунта (треба зацікавити потенційну аудиторію). Так само можна постаратися заробити за допомогою змагань, але це вже спосіб для професіоналів.

Продаж речей

Можна заробляти за допомогою продажу саморобного мила, свічок, іграшок, кондитерських виробів і т.д. досить буде купити невелику кількість матеріалів для речі і знайти групу, де безкоштовно можна розмістити оголошення або попросити друзів, знайомих щоб порекомендували своїм знайомим. Не можна назвати цей спосіб без вкладень, але великих вкладень тут не потрібно, щоб почати.

12.07.2021

Рівне-Ракурс №10 від 12.07.2021p. 
На головну сторінку