Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №843 від 11.01.2018p.
Передплатні індекси:
23429 (на 1-6 місяців)
08903 (на рік).
Тел. +38(0362) 62-31-31
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Грудень 2017p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Січень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31


#Лідер ринку

«Ітел-Сервіс»: Першокласна команда проектувальників

«Ітел-Сервіс»: Першокласна команда проектувальників

• Багаторічний досвід • Максимальна відповідальність • Професійна компетентність • Індивідуальний підхід

За два десятиліття мобільний зв’язок в Україні перетворився з дорогої послуги в доступний і масовий сервіс. Не тільки в столиці, але і в найвіддаленіші куточки країни вже прийшли мережі другого і третього поколінь, основними вузлами яких є базові станції стільникового зв’язку, що здійснюють прийом дзвінків абонентів і передачу даних по радіоканалу. Мобільним зв’язком щодня користуються сотні мільйонів людей, але дуже мало хто з них замислюється над тим, як технічно він забезпечується. І ще менше людей фахово розбираються в усіх складнощах і тонкощах стільникового зв’язку. До них, безперечно, належить директор ПП «Ітел-Сервіс» Сергій КОЗЛЮК (на фото).


Приватне підприємство «Ітел-Сервіс» (засноване у 2006 році) працює у сфері проектування, організації будівництва і технічного обстеження об’єктів зв’язку. За період 2006-2017 роки було спроектовано та модернізовано понад 1000 таких об’єктів. Постійними замовниками підприємства є ПрАТ «Київстар», ТзОВ «Інтертелеком», ПрАТ «ВФ Україна», Концерн РРТ.


Саме від професіоналізму проектувальників цього підприємства і вміння його партнерів - будівельників-монтажників, які втілюють у життя проектні розробки «Ітел-Сервіс», залежить ефективність роботи базової станції та мінімізація її впливу на довкілля і здоров’я людини.

«Комфортне спілкування технічно забезпечують сучасні базові станції мобільного зв’язку»

- Сергію Михайловичу, терміни «базова станція» та «вежа стільникового зв’язку» давно і міцно увійшли в наш лексикон. І якщо середній користувач згадує про них не так часто, то для рівненського підприємства «Ітел-Сервіс» проектування цих складних споруд - джерело фінансової стабільності та предмет професійної гордості за результати своєї праці. Поділіться, будь ласка, секретами Вашої професії - адже деякі речі, про які йтиме мова, цікаві не тільки фахівцям, а і широкому загалу.

- Більшість користувачів не задумуються над тим, як саме здійснюється дзвінок по мобільному телефону. Для них головне, аби в будь-якому місті, в будь-якій точці не було жодних проблем зі зв’язком. Комфортне спілкування технічно забезпечує складна система, в тому числі і сучасні базові станції мобільного зв’язку. Процес їх створення передусім включає проектування, що є головним та найважливішим етапом побудови системи стільникового зв’язку. Тут безліч нюансів, які пов’язані з конкретним місцем розташування станції, особливо в житлових районах із щільною забудовою. Тому проектування базових станцій мобільного зв’язку вимагає професійної компетентності, індивідуального підходу і максимальної відповідальності. Ще до початку монтажно-будівельних робіт необхідно узгодити багато важливих моментів, аби робота станції була ефективною, якісною, економною та екологічно безпечною.

Проектні роботи для створення базових станцій включають проведення попереднього аналізу території, тобто виїзд на об’єкт. Далі, враховуючи побажання замовника, погоджується проект, готується робоча документація, аналіз умов та оформлення технічних висновків. «Ітел-Сервіс» володіє всіма необхідними ресурсами для виконання проектів будь-якої складності. Наші інженери мають багаторічний досвід та велику кількість технічних рішень у сфері проектування базових станцій стільникового зв’язку в Західному і Центральному регіонах України.

«Фахівці «Ітел-Сервіс» виконують найскладніші проектні роботи в галузі стільникового зв’язку»

- Які етапи передбачає виконання замовлень на проектування та організацію будівництва об’єктів мобільного зв’язку?

- Наше підприємство виконує весь спектр інжинірингових робіт щодо будівництва цих об’єктів:

• Комплекс передпроектних робіт щодо вибору майданчиків для будівництва об’єктів зв’язку та погодження їх із замовником.

• Оформлення та реєстрація договорів оренди.

• Повний комплекс проектних робіт (розробка робочих проектів, проектів металоконструкцій, фундаментів, прив’язок).

• Отримання експертиз та погоджень проектної документації у відповідних державних службах.

• Комплекс робіт щодо супроводу будівництва та легалізації об’єктів зв’язку (авторський нагляд, отримання декларацій ДАБІ на початок та закінчення будівельних робіт, розробка розділу ОВНС (оцінка впливів на навколишнє середовище - О.Д.) тощо).

«Ітел-Сервіс» співпрацює з Українським інститутом сталевих конструкцій імені В.М. Шимановського, кафедрою промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд НУВГП. Для проектування використовуються сучасна вимірювальна та комп’ютерна техніка, новітні програмні продукти, що значно поліпшує якість проектів та суттєво скорочує терміни виконання робіт. Фахівці «Ітел-Сервіс», маючи необхідну кваліфікацію і знання, виконують найскладніші проектні роботи в галузі стільникового зв’язку. В 2012 році вони отримали кваліфікаційні сертифікати інженерів-проектувальників у частинах: забезпечення механічного опору та стійкості, забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму, забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, захисту навколишнього природного середовища. А в 2015-му ще двоє наших колег після проходження відвідної підготовки отримали кваліфікаційні сертифікати експертів з технічного обстеження будівель та споруд.

«Своєчасне і правильне технічне обстеження забезпечить надійну та безпечну роботу споруди»

- Кажуть, добра слава біжить попереду. Мені важ­ко сказати кого вона більше ви­перед­жає - висококваліфікованих інженерів-проектувальників чи сертифікованих фахівців з технічного обстеження, якими славиться «Ітел-Сервіс»…

- З розвитком мереж мобільного зв’язку часто виникає необхідність встановлювати додаткове обладнання на існуючі базові станції операторів зв’язку. Наприклад, коли оператори, домовившись між собою про їх спільну експлуатацію, мають намір встановити свою апаратуру на опорах один одного. Звісно, у такому випадку навантаження на опори, а також на будівлі, на яких вони встановлені, може значно зрости. Тому і виникає необхідність технічного обстеження й аудиту будівель та висотних споруд.

Технічне обстеження - це необхідний захід, який допоможе істотно підвищити рівень безпеки станції при її подальшій експлуатації. Ми виконуємо комплексний аналіз і ретельне обстеження технічного стану опор з метою виявлення зов­нішніх і прихованих дефектів (пошкоджень) для прийняття рішення щодо їх ремонту або підсилення, розробляємо рекомендації щодо усунення виявлених дефектів та складаємо висновок про технічний стан споруди. Своєчасне - раз у п’ять років - і правильне технічне обстеження забезпечить надійну та безпечну експлуатацію споруди.

Наші фахівці пройшли підготовку в Центрі сертифікації при Українському товаристві неруйнівного контролю та технічної діагностики, де отримали сертифікати компетентності з візуального та ультразвукового неруйнівного контролю. На підприємстві функціонує випробувальна лабораторія з усім необхідним для цього обладнанням. З 2009 по 2017 рік ми виконали понад 1000 обстежень висотних об’єктів у західних і центральних областях України.

«З розвитком мережі та збільшенням кількості станцій інтенсивність ЕМВ знижується»

- Чи відповідають встановлені норми рівнів електромагнітного випромінювання в Україні світовим стандартам?

- В Україні донедавна діяли одні з найжорсткіших у світі норм безпеки рівня ЕМВ для елементів мережі мобільного зв’язку. Гранично допустимий рівень електромагнітно­го випромінювання базовими станціями поруч з житловими приміщеннями не повинен був перевищувати 2,5 мкВт/кв.см. Для порівняння, в Росії ця норма становить 10 мкВт/кв.см, у скандинавських країнах - 100 мкВт/кв.см, у країнах ЄС - в середньому 90 мкВт/кв.см. У травні цього року Міністерство охорони здоров’я підняло цей показник до 10 мкВт/кв.см, що дозволить прискорити впровад­ження 4G. Якщо десять років тому передавачі телефонів і базових станцій були дуже потужними, щоб компенсувати недоліки покриття, то зараз це не потрібно. З розвитком мережі та збільшенням кількості базових станцій інтенсивність ЕМВ, нав­паки, знижується. При нинішніх темпах розширення мережі їх технічні характеристики стають все більш безпечними.

- Мене дуже вразив високий рівень технічного забезпечення продуктивної роботи Вашого колективу, а ще більше - молодий вік багатьох спеціалістів…

- Найцінніший капітал «Ітел-Сервіс» - сертифіковані інженери-проектувальники та експерти з технічного обстеження. Прагнемо плекати власні кадри, тому до роботи постійно залучаються випускники вищих навчальних закладів - КПІ імені Ігоря Сікорського, Національного авіаційного університету, НУВГП. До речі, в Рівному є чимало фахівців з промислового і цивільного будівництва, декого з них після співбесіди ми охоче взяли би на роботу.

- Багато хто з нас прийшов у цей колектив ще у 23-24 роки і професійно виріс тут, - приєднується до розмови Віталій ДЕХТЯР, технічний директор ПП «Ітел-Сервіс». - Нам простіше працювати з молодими людьми: легше і швидше навчити вчорашнього студента робити те, що нам потрібно, аніж переучувати людину з певним практичним досвідом. Ми дуже вдячні підприємству за гарні умови праці, доступ до сучасних комп’ютерних технологій, можливість для творчого зростання та професійного вдосконалення, турботу про цікаве і змістовне життя - різні корпоративні заходи, екскурсії та поїздки на природу.

- І на завершення, Сергію Михайловичу, Ваші новорічні побажання колегам та партнерам «Ітел-Сервіс».

- Від щирого серця вітаю наш невеличкий колектив і всіх партнерів підприємства з Новим роком! Міцного Вам здоров’я, особистого щастя й оптимізму. Хай здійсняться у 2018-му Ваші найзаповітніші бажання та мрії! Миру і благополуччя Вам та Вашим родинам!

11.01.2018Спілкувався Олесь ДУБОВИК

ПП «Ітел-Сервіс»
33027, м. Рівне, вул. Костромська 11, офіс 4;
тел.: (0362) 42-03-88, факс: (0362) 42-03-89;
e-mail: info@itel.rv.ua


Переглядів: 91

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня стаття

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 844 від 18.01.2018p.
¤ 

Потрапила до в’язниці за те, що вбила співмешканця

Погодившись із позицією прокуратури, суд визнав достатніми зібрані досудовим розслідуванням докази для винесення обвинувального вироку стосовно 33-річної жительки області, яка умисно протиправно запод...

¤ Ракурс святковий
19 січня - Водохреща або Йордан

19 січня - Водохреща або Йордан

Ще не встигли прийти свята як скоро вони відійдуть. Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, я...

¤ 
Поранений боєць АТО з Рівненщини потребує допомоги

Поранений боєць АТО з Рівненщини потребує допомоги

Бійцю з Дубно Артему Яблонському потрібні кошти на лікування....

¤ 
На трасі Київ ЧОП пенсіонери перекрили рух

На трасі Київ ЧОП пенсіонери перекрили рух

За фактом блокування транспортних комунікацій у Рівненському районі відкрито кримінальне провадження...

¤ 
Сергій Піддубний: «Якби сьогодні не виграли – довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток»

Сергій Піддубний: «Якби сьогодні не виграли – довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток»

Наставник «Кардинала-Рівне» Сергій Піддубний поділився враженнями від переможної кубкової гри та очікуваннями від другої частини протистояння з «Епіцентром», яка відбудеться за тиждень в Одесі....

¤ 
Йорданська вода має магічну силу

Йорданська вода має магічну силу

Ось і знову прийшла в наші домівки йорданська вода. Пригадую, коли була ще школяркою й нам забороняли відвідувати храм Божий, бабуся все ж умудрялася освятити вербу, паску чи набрати в збанок на Водох...


Найпопулярніші 15 статей:

1. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (22940)
2. Розклад руху автобусів [253] (20443)
3. Моє місто - найкраще [427] (17503)
4. Догляньте мене до смерті [278] (12286)
5. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (12047)
6. Скрегіт зубами посеред ночі [312] (11792)
7. Коли розпочинати садити городину [599] (11388)
8. Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень! [235] (9660)
9. Душ для всіх [432] (8834)
10. Приваблюють і відлякують привиди Тараканівського форту [419] (8790)
11. Кульова блискавка: феномен, який не розгадано [462] (8467)
12. ПАТ “Волинь- Цемент”: [505] (8464)
13. За кордон можна вивезти не більше 50 тисяч доларів! - [205] (8425)
14. “Тартак” закликав не бути байдужими [205] (8414)
15. Тахінна халва зміцнює кістки та зуби [390] (8248)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Рівненське «Динамо» отримає більше коштів на розвиток (64)
2. Толстого, 10 – будівництво йде … (57)
3. У Дубенському районі під колесами автомобіля загинув пішохід (57)
4. Салат з курки та винограду (56)
5. Що треба мати для участі у ЗНО (55)
6. Сергій Піддубний: «Якби сьогодні не виграли – довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток» (55)
7. Жителі багатоповерхівки зустрілися із міським головою Рівного (53)
8. Діти з міста Авдіївка поділились враженнями від перебування на Рівненщині (53)
9. «Кардинал-Рівне» у кубковій грі розгромив «Епіцентр К Авангард» (53)
10. У Борбині на Млинівщині готують землю під будівництво нової сучасної школи (52)
11. Якщо яблуні старі – зробіть омолоджувальну обрізку (51)
12. Поліський «серпанок» хочуть включити до нематеріальної культурної спадщини (50)
13. Поліцейські затримали рецидивіста, який позбавив волі чоловіка (50)
14. Чи варто боятись епідемії кору? (49)
15. Чим корисні дріжджі на городі (49)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2015 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс