Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №915 від 04.06.2019p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Серпень 2020p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Вересень 2020p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Новини Рівне

#Ракурс інтимний

Маркетингове дослідження ринку праці: поняття та особливості

Особливою областю ринкових відносин, де здійснюються следки з купівлі-продажу робочої сили є ринок праці.

Як економічна категорія, ринок праці - це комплекс відносин між власниками робочої сили, тобто працівниками і роботодавцями, тобто підприємцями, а також державою.

Це ринок, на якому формується попит, пропозиція і ціна на робочу силу, яка виступає у вигляді заробітної плати. Заказать Анализ рынка снеков или другие маркетинговые исследования.

Головна особливість цього ринку - це те, що суб'єктами економічних відносин є великі компанії, малий і середній бізнес, держава, профспілкові організації, а також окремі працівники, які здійснюють пропозицію особливого виду послуг.

Працівник - вільна людина, яка приймає рішення. Це говорить про те, що на ринку праці купується і продається не праця, а послуги праці. На них впливають безліч факторів:

  * Професіональна підготовка;

  * досвід роботи;

  * Кваліфікація і т.д.

Операції з купівлі-продажу - це певна форма найму потенційних кадрів на певних умовах.

Нічого не зрозуміло?

Особливості ринку праці в порівнянні з іншими ринками:

  1. ринок має специфічністю реалізованого товару - робоча сила;

  2. попит на ринку - це похідне від попиту на товари і послуги;

  3. відсутність повної можливості реалізувати принцип «примату споживача» (вид відповідальності перед споживачем, який диктує свою волю, бажання, смак виробнику);

  4. тривала тривалість взаємин продавця і покупця;

  5. значний вплив різних інститутів (профспілки, трудове законодавство, структури професійної підготовки кадрів, державна політика в галузі праці та ін.);

  6. вплив негрошових факторів (умови праці, кар'єрний ріст, соціальне забезпечення, безпеку для здоров'я, особливо праці та відпочинку).

Конкуренція на ринку праці полягає в суперництві працівників за місця, а роботодавців - за кадри.

Попит на ринку праці - це платоспроможна потреба в робочій силі в рамках галузей економіки, регіонів, а також компаній і організацій. На попит впливає рівень розвитку економіки в країні, наявність виробничих факторів, якість кадрів (освіта, кваліфікація), обсяг попиту на товари і послуги.

Пропозиція передбачає певну форму чисельності та структури робочої сили, яка представлена ??на ринку. На пропозицію впливає чисельність активно працюючого населення, співвідношення працюючих і безробітних, кваліфікації кадрів, міграції працівників, тривалість робочого дня, продуктивності і інтенсивності праці і т.д.

Напрями дослідження ринку робочої сили

Маркетингові дослідження ринку праці передбачають вивчення:

  * Самого ринку;

  * Конкурентів;

  * Споживачів;

  * Цін;

  * Внутрішнього потенціалу суб'єкта ринку робочої сили.

В основі дослідження лежать загальнонаукові методи, а також аналіз і прогнозування. Процес дослідження здійснюється у вигляді кабінетних (збір і оцінка вторинних даних) і польових досліджень (збір і аналіз первинної інформації).

Результат вивчення ринку праці - це інформація, яка використовується для ефективного вибору та реалізації стратегії і тактики маркетингової діяльності роботодавця і працівника.

Найпоширенішим напрямок маркетингових досліджень ринку робочої сили є дослідження самого ринку. Метою даного напрямку є отримання інформації про ринкові умови для визначення діяльності всіх суб'єктів. Ця інформація дозволить прийняти рішення щодо вибору ринку, визначити його ємність, здійснити планування та прогнозування діяльності.

Об'єкти ринкового дослідження:

  * Тенденції і процеси розвитку ринку праці;

  * Аналіз економічних, правових, демографічних та інших факторів.

В результаті дослідження ринку робочої сили здійснюється сегментація, тобто вибір цільової ніші, а також прогнози на перспективу розвитку.

Дослідження конкурентів полягає в отриманні даних для забезпечення конкурентної переваги на ринку робочої сили. В цьому випадку вивчаються сильні і слабкі сторони конкурентів, оцінюється їх частка на ринку, поведінку споживачів і т.д. Результат дослідження - вибір шляхів і досягнення вигідного становища на ринку праці в порівнянні з конкурентами.

В рамках дослідження споживачів визначаю перелік факторів, які впливають на вибір кадрів роботодавцями. Об'єктами дослідження є компанії, а також індивідуальні наймачі. Предмет вивчення - мотивація поведінки потенційного роботодавця.

Вивчення цін робочої сили (заробітної плати) орієнтоване на визначення вартості праці, поточних і одноразових витрат і встановлення цін на конкретні види робочої сили.

Ринок праці - це особливий ринок, на якому задовольняється потреба в робочій силі, а також працівник шукає відповідне робоче місце.

Процес маркетингового дослідження ринку праці

Процес проведення маркетингового дослідження ринку робочої сили складається з декількох етапів:

  1. визначення проблеми і постановка цілей дослідження;

  2. планування та організація збору даних:

  3. аналіз отриманих даних;

  4. складання і презентація звіту.

Запорукою успішного проведення маркетингового дослідження є правильно визначена проблема і точно поставленої мети маркетингового дослідження.

Другий етап є самим трудомісткий і тривалий за часом. Для його здійснення слід відібрати джерела збору даних (первинні і вторинні), визначити методи дослідження та розробити план дослідження ринку.

Для аналізу отриманої інформації використовуються якісні і кількісні методи. В останньому випадку це статистичні методи аналізу (кореляційний, регресійний, факторний і ін.).

Звіт про результати дослідження представляється в двох видах: детальний і скорочений. Перший варіант призначений для працівників відділу кадрів, а другий - для керівництва компанії, де представлені основні підсумки дослідження, висновки і рекомендації.

Звіт включає наступні розділи:

  * Опис ринку робочої сили, його розвиток;

  * Оцінка попиту на трудові ресурси;

  * Обсяг і структура вакансій;

  * Огляд оплати праці;

  * Аналіз конкурентного середовища;

  * висновки та рекомендації.

04.06.2019


Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 982 від 17.09.2020p.
¤ 
Чому чорніють і сохнуть кінчики листя у квітів

Чому чорніють і сохнуть кінчики листя у квітів

Сухе повітря та спека Спекотні дні дуже згубно діють на кімнатні рослини. Сухе повітря й низька вологість у приміщенні, не дають змоги рости та розвиватись повноцінно квітам....

¤ 
45 кілограмів бурштину вилучили поліцейські

45 кілограмів бурштину вилучили поліцейські

Автомобіль поліцейські сектору реагування патрульної поліції зупинили 15 вересня близько 16 години поблизу селища Володимирець під час відпрацювань у протидії незаконному видобутку бурштину-сирцю....

¤ 19 вересня – День фармацевта
ОЛЬГА САДОВНИК: «Фармацевт – остання лінія захисту пацієнта»

ОЛЬГА САДОВНИК: «Фармацевт – остання лінія захисту пацієнта»

Корпоративний девіз фармацевтичної династії Синяків: «КОЖЕН ДЕНЬ ДОПОМАГАТИ ЛЮДЯМ»

Моїй співрозмовниці із самісінького дитинства здавалося, що найрозумніші люди працюють в аптеці. Для неї вони були оповиті ореолом таємничості та благородства. З тих пір пройшло вже багато років, а продовжувачка фармацевтичної династії Синяків, заступниця генерального директора ТДВ «Рівнефармація», кандидат фармацевтичних наук, професор КЗВО «Рівненська медична академія» Ольга САДОВНИК (на фото) в обраній професії жодного разу не розчарувалася....

¤ 
Олександр Данильчук відкрив XX Всеукраїнську нараду-семінар з актуальних питань децентралізації

Олександр Данильчук відкрив XX Всеукраїнську нараду-семінар з актуальних питань децентралізації

Розпочала роботу XX Всеукраїнська нарада-семінар з актуальних питань децентралізації. Захід традиційно відбувається в Затоці Одеської області за ініціативи Української асоціації районних та обласних рад за участі міжнародних партнерів. Відкрив захід голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, який очолив делегацію з Рівненщини....

¤ 
Створення системи екстреної медичної допомоги опинилося під загрозою

Створення системи екстреної медичної допомоги опинилося під загрозою

МОЗ не реагує на запит депутатської групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» про ймовірну корупцію під час закупівлі обладнання

У Міністерстві охорони здоров’я України обмежились звичайною бюрократичною відпискою на депутатський запит групи «Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» щодо ймовірних зловживань при закупівлі обладнання для понад 200 лікарень по всій країні....

¤ 
Олексій Муляренко: “Рівне стає комфортнішим для проживання людей з інвалідністю”

Олексій Муляренко: “Рівне стає комфортнішим для проживання людей з інвалідністю”

В Рівному проживає близько 13 тисяч людей з інвалідністю. Чимало зусиль для привернення уваги до їхніх потреб, вже декілька років підряд докладає депутат Рівнеради, голова Рівненської ОДА (2016-2019 рр.) Олексій Муляренко. Він є ініціатором проєктів, що роблять Рівне доступним для усіх людей, незалежно від їх фізичних можливостей....

Найпопулярніші статті:

• Як позбутися шпори на п’яті [850] (2154)
• Бюджет і ми… [965] (1906)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (1856)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (1830)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (1825)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (1819)
• Живи до ста! [965] (1818)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (1812)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (1803)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (1798)
• Допомога під час карантину [967] (1746)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (1652)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (1596)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (1595)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (1567)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (1563)
• «Перевірка» на коронавірус коштувала пенсіонерам понад 10 тисяч гривень [964] (1522)
• Гостра бюджетна пандемія… [964] (1516)

ТОП-15 свіжого номера:

• Біля Радіозаводу впорядковують стадіон «Форт» (161)
• Олександр Данильчук відкрив XX Всеукраїнську нараду-семінар з актуальних питань децентралізації (161)
• Створення системи екстреної медичної допомоги опинилося під загрозою (159)
• Чому чорніють і сохнуть кінчики листя у квітів (158)
• ОЛЬГА САДОВНИК: «Фармацевт – остання лінія захисту пацієнта» (151)
• Олексій Муляренко: “Рівне стає комфортнішим для проживання людей з інвалідністю” (146)
• 7 засобів, які усувають неприємний запах у шафі (142)
• 45 кілограмів бурштину вилучили поліцейські (139)
• Літо… (133)
• Тісто на пельмені, вареники, хінкалі, манти (131)
• 17 цікавих способів використання кавової гущі в побуті (129)
• «Я тобі зрадила… подумки» (129)
• Аферистів із Луганщини, які ошукували рівнян затримали (128)
• Вбивство через необережність (127)
• Який вазон кому дарувати (124)


 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2020 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс