Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №219 від 22.12.2005p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Водії, будьте пильні!

На озброєнні у даішників тепер є «беркут»

На озброєнні у даішників тепер є «беркут»

З моменту винаходу автомобіля швидкість стала однією з причин загибелі людей на автодорогах. Проходив час, змінювалися як автомобілі, так і засоби контролю за швидкісним режимом транспорту. На зміну старим засобам приходять сучасні, багатофункціональні.

Наразі в Рівненській області на озброєнні у «даішників» є сучасні прилади - принципово нові, універсальні вимірювачі швидкості «беркут». Вони забезпечують контроль вимірювання швидкості руху як поодиноких автомобілів, так і таких, що рухаються в щільному потоці транспортних засобів. У приладі використана технологія «стелс» - невидимий для радардетекторів. Крім того, новий прилад дає змогу слідкувати за роботою самого інспектора дорожньо-патрульної служби. Кількість перевищень зберігається в пам’яті приладу і повинна відповідати кількості складених протоколів. Адже після чергування вся інформація переноситься на комп’ютер, і командир підрозділу перевіряє відповідність порушень до складених адмінматеріалів.

Незважаючи на постійні застереження з боку працівників Державтоінспекції, громадяни нехтують власною долею і грубо порушують Правила дорожнього руху, чим наражають на небезпеку як себе, так і навколишніх.

Шановні краяни, не будьте легковажними до свого життя і здоров’я, суворо дотримуйтеся Правил дорожнього руху!

22.12.2005Прес-служба ВДАІ УМВС України в Рівненській області


Переглядів: 2600

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29377)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24721)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24060)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23398)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23394)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23237)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23203)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23004)
• Живи до ста! [965] (22888)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22535)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22186)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20503)
• Допомога під час карантину [967] (17479)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17007)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16755)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16453)
• Бюджет і ми… [965] (16434)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16190)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1851)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1607)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1459)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1017)
• Яблучні млинці (833)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (732)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (630)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (582)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (533)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (522)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (454)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (416)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (413)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (410)
• «Сердечні» булочки (369)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"