Наразі польська сторона готова прийняти у чемпіонат лише одного з претендентів – команду, що матиме власний трек. Наразі договір про оренду рівненського треку має саме амбітний “Каскад” (керівництво клубу планує за кілька років здобути право виступати у Екстралізі).
Поки сторони сперечаються за місце у Польській лізі, і “Спідвей-Р”, і “Каскад” вже отримали запрошення взяти участь у першому чемпіонаті Української спідвейної ліги. Створення першого власне вітчизняного чемпіонату було ініційоване Федерацією мотоциклетного спорту України. Виступати в УСЛ вже погодилися клуби зі Львова (“СКА-Спідвей”), Червонограду (“Шахтар”) та з Кримського селища Чорноморське, де першого листопада було розіграно Кубок України 2008 року. Тепер справа за рівнянами.
За попередньо розробленою концепцією у чемпіонаті змагатимуться чотири (або більше) клуби. У кожній гонці участь братимуть чотири клуби, в заїзд виїжджатимуть по одному спортсмену від команди. Учасники Української спідвейної ліги будуть зобов’язані організувати по три гонки за сезон (який буде проходити у три кола). Отже, загальна кількість зустрічей буде не менше дванадцяти. Гонки складатимуться із двадцяти заїздів.
У складі кожної команди на гонку мають бути заявлені чотири основних та два запасних гонщики. Клуби повинні мати у своєму складі хоча б одного юніора з українським паспортом, що змагатиметься у кожній серії заїздів. Така умова повинна зменшити кількість легіонерів і дозволить більш регулярно виступати вітчизняним молодим гонщикам.
По завершенню регулярного чемпіонату планується проводити суперфінал, де за золоті нагороди змагатимуться дві кращі команди сезону.
Найближчої суботи у Рівненському МПК “Тек-стильник” відбудеться зустріч-обговорення концепції створення української спідвейної ліги. Серед запрошених - гонщики та спідвейні функціонери з Рівного, Червонограду, Львова, а також члени ТСОУ та рівненської міської і обласної рад. Найважливішими питаннями програми обговорення будуть: створення української спідвейної ліги, а також проблема підтримки та розвитку спідвею з боку органів міської і обласної влади.
Створення спідвейної ліги може стати трампліном для розвитку спідвею в Україні. Наразі у нас явний дефіцит хороших гонщиків, проте коли ж його ліквідовувати, як не зараз? Безумовно, не все прийде одразу, і попервах глядачі не побачать феєричних гонок на найвищому рівні, проте і чеський, і польський, і шведський спідвей також народжувалися з нічого.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |