Про особливості творчої діяльності ансамблю кореспонденту газети “Рівне Ракурс” розповіла художній керівник “Дружби”, відмінник освіти України - Наталія Дзюбенко.
- Художнім керівником ансамблю працюю вже 12 років. Це вже 11-й звітний концерт, який довелося готувати. За період роботи в “Дружбі” відбулося вже три ювілеї ансамблю. Успішне існування нашого колективу відбувається завдяки багаторічній кропіткій співпраці дітей, батьків та викладачів ПДМу. Перший офіційний концерт “Дружби” відбувся ще в далекому 1979 році. Тоді самі діти й придумали таку влучну назву ансамблю.
Поява ансамблю “Дружба” на той час відбулася завдяки злиттю трьох танцювальних колективів. Нині в нас є п’ять складів підготовки дітей, серед яких є молодший, середній та старший за віком.
Народні танці, на відміну від інших танцювальних напрямків, виховують у дітей дух патріотизму, адже танцювальна програма в нас базується на національних традиціях українського народу. Скрізь, де ми виступаємо, особливо закордоном, присутній український національний прапор. Успіхи ансамблю пов’язані з кропіткою роботою педагогів та їхньою методикою. Велика доля успіху залежить від балетмейстерів-постановників танців, серед яких: Олексій Левашов, Наталія Віюк, Юлія Полякова та я.
На звітному концерті ансамбль показав глядачу кращі хореографічні постановки за останні 5 років, це саме ті танці, з якими ми виступали та перемагали на багатьох танцювальних конкурсах. Зараз у концертній програмі таких номерів - 37.
Ансамбль багато подорожує, виступає на конкурсах в Україні та за її межами, адже такі виступи та особливо перемоги на них і складають рейтинг та визнання колективу. Серед останніх гучних перемог - 3-є місце на фестивалі-конкурсі народної хореографії імені Героя України Мирослава Вантуха в жовтні минулого року. Нещодавно “Дружба” стала півфіналістом танцювального конкурсу імені Павла Вірського, фінал якого відбудеться в Києві. Ці два конкурси найпрестижніші та визначають рейтинг нашого ансамблю. Перемога в престижних конкурсах дає нам сили та натхнення, що дуже важливо як для вихованців, так і для викладачів.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |