Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №410 від 19.08.2009p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"

Олас - якісне пальне

А що Ви скажете? Блог


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"


  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Червень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Липень 2018p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31


#Формула успіху

Ярослав ВИСОЦЬКИЙ: “Найцінніший капітал - довіра людей”

Ярослав ВИСОЦЬКИЙ: “Найцінніший капітал - довіра людей”

“Найближчий великий банк” у Рівному зустрічає 15-річчя

У 2003 році за результатами рейтингу Національного банку України Банк Аваль визнаний кращим у Рівненському регіоні. У липні 2007 року Рівненську обласну дирекцію “Райффайзен Банк Аваль” визнано кращим банком у відкритому рейтингу популярності “Гордість міста”. Зростання банку відбувається завдяки потужній мережі відділень - а це 29 відділень, понад 70 банкоматів. Рівненська дирекція “Райффайзен Банк Аваль” обслуговує понад 6 тисяч корпоративних клієнтів, клієнтів малого та середнього бізнесу. На 1 липня 2009 року послугами дирекції скористались понад 100 тисяч фізичних осіб. За 15 років діяльності на регіональному ринку банківських послуг Райффайзен Банк Аваль продемонстрував надійність і високу якість обслуговування клієнтів, інноваційність, гнучкість та відкритість до передових технологій і світового досвіду. Належність банку до міжнародної банківської групи Райффайзен Інтернаціональ посилює його фінансові можливості. Вже протягом тривалого часу банк є лідером в регіоні за обсягом активів та пасивів. Про здобутки і проблеми в роботі банку, про настрій, з яким банк зустрічає 15-річчя, - про все це в інтерв’ю з директором Рівненської обласної дирекції “Райффайзен Банк Аваль” Ярославом ВИСОЦЬКИМ.

Райффайзен - ім’я, вельми шановане у фінансовому світі

- Пане Ярославе, кажуть, як корабель назвеш, так він і попливе. Чи сприяла нова назва банку його успішному плаванню у бурхливому морі вітчизняного фінансового ринку?

- Дійсно, приєднання у 2005 році до однієї з найбільших і найвідоміших у Європі міжнародних банківських груп Райффайзен принесло українському банку “Аваль” не тільки нові європейські технології та якість банківських послуг, а й нове ім’я, вельми шановане у фінансовому світі. Авторитет Райффайзену забезпечила його стратегія, яка залишається незмінною і сьогодні. Вона полягає в тому, що економічні рішення треба приймати не тільки з метою отримання максимальних прибутків. Постійно прагнучи до стійкого економічного розвитку, ми повинні нести відповідальність і за добробут наших співвітчизників, і за навколишнє середовище.

Райффайзен Банк Аваль є соціально відповідальною компанією. Банк дбайливо ставиться до своїх працівників, забезпечуючи їм гарні умови праці та достойну винагороду за цю працю. Банк також відповідально ставиться до своїх клієнтів, пропонуючи їм послуги найкращої якості, що постійно вдосконалюються. Переживши чотири кризи вітчизняної економіки - 1996, 1998, 2004 років, банк успішно долає й останню, яка охопила весь світ у 2008 році. Успішна фінансова діяльність, стабільні темпи зростання та якісний розвиток, що супроводжується змінами, спрямованими на підвищення рівня ефективності роботи дирекції, а також розширення переліку пропонованих послуг, сприяють, попри економічну кризу в Україні, утриманню Райффайзен Банком Аваль провідних позицій в регіоні та визнанню його найкращим банком Рівненщини.

Головне завдання – реструктуризація заборгованості позичальників

- Знецінення гривні та загальне зниження ділової активності змусили деяких клієнтів Райффайзен Банку Аваль звернутися до фінансової установи з проханням змінити умови кредитних договорів для зменшення розміру щомісячних платежів. Як банк відреагував на це?

- Жодне їх звернення не залишається поза увагою, адже реструктуризація кредитів сьогодні є одним із головних завдань банку. Про пріоритетність цього завдання свідчить те, що у переговорах із клієнтами беруть участь навіть керівники банку. У кожного з позичальників своя історія, яка зводиться до того, що нинішня ситуація в країні не дозволяє їм сплачувати кредитний платіж у повному розмірі. Клієнти довіряють банку, діляться з нами своїми проблемам і прагнуть домовитися. Ми, як правило, йдемо назустріч клієнтам, бо впевнені, що вони й надалі залишатимуться нашими надійними партнерами.

Звичайно, не можна очікувати, що банк “пробачить” позичальникам їхні борги. Адже наш банк дбає також і про вкладників, яким по закінченню терміну депозиту сумлінно повертає всі заощадження та нараховані проценти, що було б неможливим без нових надходжень від позичальників. Як свідчить досвід, у переважній більшості випадків можна знайти спільне рішення. Наша фінансова ус-танова може пролонгувати кредит, надати кредитні канікули, укласти угоду на поліпшення інших умов кредиту.

- Як відомо, Національний банк України запровадив спеціальні валютні аукціони, на яких банки можуть придбати валюту на більш вигідних умовах. Ваш банк бере участь в аукціонах, аби полегшити долю валютних позичальників?

- Ми подали заявку від Райффайзен Банку Аваль на участь у першому такому аукціоні 27 лютого і продовжуємо робити все від нас залежне, щоб брати участь у цих торгах. У наших відділеннях розміщено оголошення щодо проведення чергового аукціону, адже ми зацікавлені у тому, щоб якомога більше клієнтів сплатили свої валютні кредити за пільговим курсом гривні до долара США. Головна стратегічна мета Райффайзен Банку Аваль - подолати кризу разом зі своїми клієнтами. Багато позичальників банку вже співпрацюють на прийнятних для обох сторін умовах. “Найближчий великий банк” упевнено дивиться у майбутнє і зберігає вірність своїм клієнтам.

Доброчинність як форма соціальної відповідальності

- Однією з ознак цивілізованого суспільства є доброчинність. Приємно, що навіть у час економічної скрути не зменшується потік безкорисної допомоги, яку надає Райффайзен Банк Аваль.

- Від дня свого заснування банк “Аваль” завжди приділяв значну увагу такій формі соціальної відповідальності як доброчинність. Серед його доброчинних проектів була підтримка дитячих будинків, розвиток освіти в рамках програми “Сільська школа”, надання іменних стипендій кращим студентам провідних економічних вузів України, внесок у розвиток охорони здоров’я (виділення коштів для Центру дитячої мікрохірургії у Києві), розвиток українського дитячого футболу, фінансування спорудження Михайлівського золотоверхого собору, пам’ятника княгині Ользі та інших пам’ятників видатним діячам культури та мистецтва тощо.

Після зміни основних акціонерів та перейменування у “Райффрайзен Банк Аваль” доброчинна діяльність не припинилася - банк продовжує багаторічні традиції “Авалю” у цьому напрямку. Стратегія доброчинності будується на принципах, які австрійські акціонери банку виробили та впроваджують вже багато десятиліть. Зокрема, банк здійснює велику меценатську діяльність, спрямовану на збереження та розвиток української національної культури і мистецтва. У 2006 році Райффайзен Банк Аваль виступив одним із спонсорів фестивалю етномузики “Країна мрій”, профінансував випуск серії компакт-дисків “Шедеври української музики”; традиційно є титульним спонсором Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка тощо.

У 2009 році ми запланували цілу низку благодійних проектів у галузі спонсорства та доброчинності, спрямованих на підтримання іміджу Райффайзен Банку Аваль. Так, правління обласної дирекції банку прийняло рішення надати благодійну допомогу Рівненському притулку для неповнолітніх (м. Рівне, вул. Кутузова, 23-А) з метою проведення ремонту їдальні. На вихованні притулку знаходиться 40 дітей віком від трьох до п’яти років. Це діти-сироти, діти, по-збавлені батьківського піклування, діти вулиці. Працівники закладу створюють всі умови для того, щоб діти, які перебувають на вихованні, отримали нормальні умови для проживання та розвитку. На жаль, самотужки зробити це важко. Тож наша допомога притулку у придбанні будівельних матеріалів та проведенні ремонтних робіт була дуже вчасною.

Крім того, ми надали допомогу Рівненському будинку дитини (директор В’ячеслав Кобилянський). У закладі, де на утриманні 120 дітей віком до шести років, відновили дитячий майданчик, а напередодні ювілею банку подарували його вихованцям дитячий манеж та іграшки. Допомагаємо і Тучинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату (директор Тамара Мичак): тут на кошти банку буде облаштовано дитячий майданчик та встановлено гойдалки.

Також дирекція надала допомогу малозабезпеченій багатодітній сім’ї у Володимирецькому районі - новий холодильник “Норд” отримала сім’я Деркач Тамари Єлисеївни, яка, втративши чоловіка, виховує самостійно десять дітей. Крім того, допомогу у вигляді сучасної пральної машини отримав житель Здолбунова - одинокий батько Володимир Олександрович Хонін, який виховує семеро дітей. На моє глибоке переконання, справжня щедрість полягає не стільки в тому, щоб давати багато, скільки в тому, щоб давати своєчасно.

На завершення розмови хотів би привітати наших працівників, ділових партнерів і всіх клієнтів з ювілеєм Рівнен-ської обласної дирекції “Райффайзен Банк Аваль”, побажати їм щастя і здоров’я, високих професійних здобутків, наснаги й оптимізму, родинної злагоди та достатку. Попри кризу, ми зустрічаємо 15-річчя з найціннішим капіталом - довірою людей.

Відкрите акціонерне товариство “Райффайзен Банк Аваль” засновано у 1992 році як Акціонерний поштово-пенсійний банк “Аваль”. У жовтні 2005 року Райффайзен Інтернаціональ придбав 93,5% акцій банку, а згодом підвищив свою частку до майже 96%. Райффайзен Банк Аваль є другим за величиною банком України.

Райффайзен Інтернаціональ управляє однією з найбільших банківських мереж у Центральній та Східній Європі. 17 регіональних ринків Європи, що розвиваються, освоєно за рахунок дочірніх банків, лізингових компаній та низки фінансових установ. 12,7 млн. клієнтів обслуговуються у більш ніж 2950 відділеннях банків Групи.

19.08.2009Спілкувався Олесь ДУБОВИК


Переглядів: 13

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus
<<- Попередня статтяНаступна стаття - >>

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 870 від 21.07.2018p.
¤ 
Вдалий виступ рівненських ветеранів на чемпіонаті України з легкої атлетики

Вдалий виступ рівненських ветеранів на чемпіонаті України з легкої атлетики

Днями в м. Дніпро завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. Місцем проведення стартів був стадіон «Трудові резерви». Однією з найважливіших цілей цих змагань було визначення найк...

¤ 
У Рівному горів торговий кіоск

У Рівному горів торговий кіоск

Про пожежу на вулиці Соборна обласного центру, до поліції повідомила двірник 17 липня, близько п’ятої ранку....

¤ 
Четверту сімейну молочну ферму відкрили на Рівненщині

Четверту сімейну молочну ферму відкрили на Рівненщині

Четверту сімейну молочну ферму «Пролісок» відкрили у селі Рачин на Дубенщині. У господарство закупили 10 племінних корів чорно-рябої молочної породи....

¤ 
У Рівненському серцево-судинному центрі прооперували більше півтисячі пацієнтів

У Рівненському серцево-судинному центрі прооперували більше півтисячі пацієнтів

Більше півтисячі операцій, за неповні чотири місяці, провели в Рівненському серцево-судинному центрі, що відкрився в межах реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у л...

¤ 
Казкова історія

Казкова історія

Наше життя все частіше нагадує казку - чим далі, тим страшніше. Принаймні автовласникам так точно доводиться все частіше згадувати ті далекі часи, коли не треба було кожен ранок із тривогою вдивлятися...


Найпопулярніші 15 статей:

1. ЧИ ВАРТО РОБИТИ ПОКУПКИ ДО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ? [519] (691)
2. Чи все добре у рівненському «будівельному королівстві»? [862] (668)
3. Догляньте мене до смерті [278] (642)
4. Розклад руху приміських та пасажирських потягів [242] (633)
5. Секс із мусульманином [271] (567)
6. Моє місто - найкраще [427] (533)
7. Розклад руху автобусів [253] (523)
8. Папороть виганяє з дому чоловіків, а цибуля - негативну енергію [201] (471)
9. Яйце-райце, в чому твоя сила? [257] (463)
10. Секрети ігрових автоматів: як грати і вигравати? [755] (418)
11. Первентин - легальний наркотик нового покоління [345] (342)
12. Стогін покотився яром [862] (334)
13. Гірше звіра… [861] (316)
14. Олександр Данильчук: «Проблемні питання в раді треба вирішувати до сесії» [862] (289)
15. Хто цього року отримав звання найспортивнішої сім’ї Рівненщини? [862] (282)

ТОП-15 свіжого номера:

1. Як правильно поєднувати продукти (45)
2. Запіканка з кабачків (43)
3. Привіт, веселі дев‘яності… (43)
4. Такого про пиво ви ще не знали (43)
5. «Олімпійське літо» завітало в Радивилівський район (42)
6. «Ніколи не назву вас мамою…» (42)
7. На Рівненщині сотня дітей одночасно боролася за спортивні нагороди (41)
8. Право на дитину або подарунки для Діка (40)
9. “ОДЕК” ТА ФК “Малинськ” зіграли на користь “Маяка” (38)
10. Вдалий виступ рівненських ветеранів на чемпіонаті України з легкої атлетики (38)
11. У місті Рівному почастішали випадки підпалу контейнерів для твердих побутових відходів (37)
12. Тибетські таємниці атлантів (37)
13. Чебрець усуває алкогольну залежність (36)
14. На Рівненщини вилучили нарковмісні рослин та канабіс (29)
15. Груші - замість цукерки (29)

 Партнери 
 
Рекламная газета "Об`ява" Перший інформаційний канал Украина онлайн
Google+
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | Експорт | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Разсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2018 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(0362) 62-31-31, (098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(0362) 62-31-31, (098)0565477

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Об'ява
Pika.rv.ua
IРА Ракурс