| | |
§ Ракурс подій |
¤ Чистий четвер Рівне готується до Великодніх святПротягом останніх двох тижнів житлово-комунальні служби обласного центру прибирають з території міста сміття, яке залишилося після танення снігу. Ліквідовуються стихійні сміттєзвалища, впорядковуються парки, сквери, вулиці і проспекти, дворові території, зелені зони.
| | | | |
§ Ракурс політики |
¤ Політика Шанс стати депутатом ще є!Поки що не відмовилися від депутатства в Рівненській облраді народні депутати України Юрій Луценко та Левко Лук’яненкоМіністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, який переміг на виборах до Рівненської обласної ради, представляючи Соціалістичну партію України, та лідер виборчого списку БЮТ Левко Лук’яненко ще не надіслали в обласну Територіальну виборчу комісію заяв про відмову від депутатства в Рівненській облраді, - повідомила заступник голови обласної ТВК Наталія Гуменюк.
| | | | |
§ Ракурс економiки |
¤ Зелений дім Мільйони саджанців лісуДо Всеукраїнської акції долучилися і в ДП Клеванський лісгоспВсесвітній День довкiлля, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 році. Відтоді (а в нашій державі – з 1998 року), в третю суботу квітня громадські організації в країнах усього світу проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
| | ¤ Що новенького? »Білайн» заговорив українськоюВ Україні з’явився 15-й бренд мобільного зв’язку11 квітня ЗАТ “Українські радіосистеми” та дочірня компанія ВАТ “ВимпелКом” оголосили про початок надання послуг мобільного зв’язку в Україні під торговою маркою “Beeline”. Виконавці обіцяють, що якість послуг та зв’язку помітно відрізнятиметься від існуючих.
|
¤ Знайомство зблизька На що здатна владна жінкаП’ять годин сну і праця, праця, праця...Обласним центром ходить поговірка: “У тебе проблеми? А ти звернися до пані Редюк - вона їх вирішить, не відкладаючи в довгий ящик!”. Нехай чоловіки не ображаються, але природно більшість жінок значно працьовитіші і відповідальніші - прикладів вдосталь. Один із них - депутат міськради п’ятого скликання Тетяна РЕДЮК, про яку в місті складають легенди... Напевно, депутата місцевої ради з таким солідним (понад 20 років) стажем в цілій Україні годі шукати.
| | ¤ Ярмарок вакансій Робота - це реально!Кажуть, що сьогодні знайти добру роботу надзвичайно важко. Втім, побувавши на ярмарку вакансій, який днями було проведено Рівненським обласним центром зайнятості, кореспондент “РР” переконалася в тому, що головне – мати бажання. Адже близько 60-ти роботодавців різних сфер та напрямків представили бажаючим знайти роботу понад 200 вакансій! Бажаючих знайти роботу на ярмарку було близько тисячі.
|
¤ Так тримати! Найкращим в Українізнову став Державний експортно-імпортний банк УкраїниАвторитетний міжнародний журнал Global Finance визнав ВАТ “Державний експортно-імпортний банк України” найкращим банком в Україні.
| | ¤ Кращі з кращих Укрексімбанк допомагає українським товарам виходити на зарубіжні ринкиЯк українським товарам вийти на міжнародні ринки? У здійсненні експортних та імпортних операцій без участі банку не обійтися. І Укрексімбанк, маючи тривалий успішний досвід та бездоганну репутацію, постійно підтримує в цьому національного товаровиробника.
|
¤ Знайомтеся! Разом - до спільної метиДержавний експортно-імпортний банк України працює в Рівному вже десять років. За цей час клієнтами цієї компетентної та надійної банківської установи стали сотні великих, середніх і малих підприємств області. Має що запропонувати банк і приватним особам. Отож, пропонуємо вашій увазі коротенькі репортажі з трьох відділів Укрексімбанку - кредитних операцій, обслуговування корпоративних клієнтів та обслуговування індивідуальних клієнтів.
| | | | |
§ Ракурс здоров'я |
¤ Людина та її справа Головний лікар обласної стоматполіклініки Олег Жильчук: »Працюю, щоб дарувати людям впевненість і щастя»У цьому кабінеті ні на хвилину не стихає телефон: телефонують то пацієнти, щоб домовитися про прийом, то підлеглі з якимись нагальними питаннями. Саме в такій напруженій атмосфері, у розпал робочого дня автор цих слів зустрілася з головним лікарем Рівненської обласної стоматологічної поліклініки Олегом ЖИЛЬЧУКОМ (на фото). Олег Володимирович одразу попередив, що на розмову може виділити не більше двадцяти хвилин, - мовляв, вибачайте, але пацієнти не можуть чекати.
| | ¤ Нове в герніології Грижу »вб’ємо» сіткоюМинулої середи в Рівненський обласний лікувально-діагностичний центр ім. Поліщука завітав хірург із Грузії, професор Гвенетадзе, який днями прооперував жителя Сарненщини Михайла Бєлотєла, хворого на грижу. Матеріали відеозйомки цієї незвичайної операції на великому екрані мали змогу бачити журналісти й хірурги нашої області.
|
¤ Оздоровлення З думкою про »чорнобильців»З 20 квітня на Рівненщині розпочинається сезон оздоровлення тих категорій населення, яке постраждало від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Про це повідомила начальник обласного управління у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Оксана ЗАЛІПСЬКА.
| | ¤ Вісті з податкової У Рівному вже є мільйонер. Та чи один?Цікаво, що вже сьогодні податківці Рівного констатують підвищення рівня життя та податкової культури рівнян.
Як повідомив начальник податкової інспекції Рівного Михайло КАЛИТЮК, структура податкових органів краю суттєво зміниться. Коли ще вчора діяла ДПА в області та Рівненська об’єднана державна податкова інспекція, то сьогодні остання реформується в податкову інспекцію Рівного та податкову інспекцію Рівненського району. Таке рішення прийняте на рівні ДПА України й спрямоване на поліпшення обслуговування платників податків.
|
| | |
§ Ракурс культури і освіти |
¤ Творчі імена Павло Дука із »Країни У»або Музика, що йде від серцяУ розмові він стриманий, зате на сцені викладається “по повній програмі”: енергійно, жваво, з іскрою в очах... Він ніколи не гратиме музику загальнопопулярного формату, але намагається враховувати смаки своїх слухачів. Він не прагне слави, але мріє поїздити зі своїм музичним колективом по світу. Його життя - це музика, нескінченні пошуки, прагнення і надії.
| | ¤ Звичаї і традиції Не я б’ю, верба б’є За тиждень - Великдень!У неділю, 16 квітня, православна церква відзначає велике свято - Вхід Господній в Єрусалим. У народі це свято зветься Вербною неділею, оскільки освячується в церкві верба. А останній перед Великоднем тиждень зветься Вербним, тобто чистим, білим.
|
¤ Вітаємо! І знову »Лопата»- найкраща!“Гумористичне протистояння-2006” під такою назвою пройшов у Новомильську Тульської області (Росія) XXII міжнародний фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр.
| | ¤ Віра і ми Молитви під »вогники» мобільних телефонівабо Як американський проповідник закликав рівнян покаятисяПротягом трьох днів у кінопалаці “Україна” в Рівному тривала християнська програма “Небесні принципи для земного життя” за участю американського проповідника Дона Бетса. Особливо цікаво було в суботу, коли зненацька в залі пропало світло...
|
¤ Дітям на радість День весняного іменинникаЗал Рівненського міського Палацу культури мерехкотів барвами: кольорові кульки, декорації, іграшки і яскраві костюмчики дітлахів, які представляли собою комашок, метеликів, квіточок... У такій атмосфері тут відбувалося свято “весняного іменинника”, яке вже традиційно щокварталу проводить студія музично-естетичного виховання “Ладоньки” (і цій традиції немало-небагато 25 років – стільки ж, як і самій студії).
| | | | |
§ Ракурс спорту |
¤ Футбол Перша весняна поразка »Вереса»Пропустивши гол на самому початку виїзної зустрічі проти львівських “Карпат-2”, “Верес” так і не зміг прийти до тями та гідно протистояти супернику. Підсумковий результат зустрічі – поразка з рахунком 1:3 (гол у рівнян забив Нікончук).
| | ¤ Калейдоскоп Рух - це здоров’яЗ нагоди Всесвітнього дня здоров’я та Року захисту прав дитини в місті відбувся обласний фестиваль спортивно-масових заходів “Рух заради здоров’я”.
|
| | |
§ Ракурс кримінальний |
¤ Оце так забавки! Сатанинські оргіїна острозькому кладовищі?..До чаклунської Вальпургієвої ночі, яка традиційно відзначається прихильниками містичних культів у ніч на перше травня, ще далеко. Втім, прояви сатанізму в нашій області вже зафіксовані.
| | ¤ Жах, що коїться! Племінник згвалтував рідну тіткуЇй 50, а йому 20 років. Племінник, якому зненацька захотілося мати статеві зносини з жінкою, не знайшов кращого виходу, як згвалтувати рідну тітку. Збочення трапилося серед білого дня в одній із квартир Рівного...
|
¤ Гарно попрацювали Контрабанді - стоп, сказали рівненські митникиПрацівниками Рівненської митниці в першому кварталі цього року порушено три кримінальні справи, а також поповнено Держбюджет на суму 49,6 мільйона гривень, до обласного бюджету перераховано 47,5 мільйона гривень. Цю та іншу інформацію було отримано на прес-конференції в Рівненській митниці.
| | ¤ Калейдоскоп подій Втопився в калюжіНещасний випадок трапився нещодавно в родині 26-річного жителя села Балашівка Березнівського району. У калюжі неподалік будинку втопився півторарічний син.
Алло, міліція? Викрали моє авто!
|
| | |
§ Ракурс житейський |
¤ Невигадана історія Відгукнися, Світланко!Зла свекруха поламала життяНе за горами день Матері – найтепліше і найдобріше свято. Вважається, що чистішої і сильнішої любові, ніж материнська, просто не існує. Але я переконана, що так буває не завжди. І любов буває різною, і матері теж.
| | ¤ Сміх, та й годі! Дорожня пригодаТролейбусна зупинка. Час пік. На зупинці - близько десяти людей. Видно, що вони кудись поспішали: нервувалися, весь час поглядали на годинник, а дехто з них безнадійно розводив руками.
|
| | |
§ Ракурс добрих порад |
¤ На присадибній ділянці Весна прийшла у ваш квітникНе кожен аматор-квіткар знає, коли і як сіяти квіти, яке насіння садити відразу у відкритий ґрунт, щоб потім без клопотів з розсадою вийшла гарна клумба, та ще й з безупинним цвітінням. Саджати в ґрунт під зиму, а також до закінчення весняних заморозків можна тільки насіння зимостійких рослин. Насіння теплолюбних квітів саджають трохи пізніше. Головне, дотримуватися порад, які містяться на пакетиках з насінням: які терміни рекомендуються для посівів, яка відстань і глибина потрібна для посіву в ґрунт, якою буде висота квітів тощо.
| | ¤ Антизлодій »Щоб зберегти своє авто, поцікавтеся, чи законно діє автостоянка»- радить начальник 1-го МРВ ДАІ ВДАІ УМВСУ в Рівненській області Володимир ДУБІНЕЦЬКИЙОстаннім часом в обласному центрі почастішали випадки незаконних заволодінь транспортними засобами. З початку року правоохоронні органи зареєстрували 12 викрадень авто, і лише 4 транспортних засоби вдалося повернути власникам. Дві машини викрадено зі стоянок, що охороняються, а одна – із закритого гаража, що належить кооперативу.
|
|