Апітерапія використовує різні продукти бджільництва, такі як: маточне молочко, прополіс, квітковий пилок та бджолину отруту. За своєю медико-біологічною суттю бджола являє собою одноразовий шприц з унікальними ліками. За своїм лікувальним потенціалом вона не має аналогів.
Бджолина отрута позитивно впливає на здоров’я людини, підвищує імунітет. У продуктах бджільництва містяться практично всі відомі вітаміни і велика кількість мінеральних речовин. Вони володіють противірусними, антибактеріальними, імуностимулюючими, радіопротекторними, а також і антигіпоксичними властивостями.
Для лікування бджолиною отрутою були розроблені спеціальні схеми і таблиці. До кожного захворювання підходять свої певні зони укусів. Бджолина отрута є дуже потужним каталізатором практично всіх фізіологічних процесів, що відбуваються в нашому організмі.
Апітерапія використовує укуси живих бджіл. Попередньо необхідно проводити біологічну пробу, щоб дізнатися, чи переносить отруту організм пацієнта. Зазвичай лікувальний курс апітерапії триває 2-4 тижні. Під час лікування в біоактивні точки тіла проводяться сеанси бджоловжалення. Спеціаліст для кожного пацієнта повинен індивідуально підібрати оптимальну дозу отрути. Ця доза залежить від переліку захворювань людини.
Що лікує апітерапія
Бджолина отрута в невеликих дозах виробляє збудливий ефект, а у великих - заспокоює. Ефективно допомагає впоратися з болями різного походження, має протисудомну дію. Окрім того, апітерапія сприяє покращенню настрою, пам’яті, лікує безсоння. Вона знижує набряк головного мозку, підсилює мозковий кровотік. Можна за допомогою бджолиної отрути знизити алкогольну та нікотинову залежність. Застосовують її при лікуванні остеохондрозів, невритів, невропатії, заїкання, тремору кінцівок, тіків, мігрені. Допомагає при ДЦП, наслідках інсультів, грижах дисків хребта, депресії, фобії, істерії. Використовують бджолину отруту при лікуванні розсіяного склерозу, паркінсонізму, парезів, паралічів і поліомієліту.
Якщо у вас є захворювання, то перед лікуванням апітерапією проконсультуйтеся з лікарем.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |