Нагадаємо, напередодні міська влада Рівного повідомляла, що розробила чітке юридичне обґрунтування процедури знесення незаконно встановлених малих архітектурних форм, яких, за підрахунками чиновників, у місті 122. Щодо юридичної сторони, то її ефективність чи навпаки ще має бути доведена часом, а ось щодо практичної, то, як можна зробити висновок із першого знесеного кіоску, процедура ще не відпрацьована.
Знесення першого в Рівному кіоску, який, на думку чиновників, встановлений незаконно, зайняло більше двох годин. Перед початком процедури виникла досить запекла суперечка між представниками міської влади на чолі із заступником міського голови Рівного Андрієм Філіном та жінками, які називали себе працівницями кіоску. Представниця власника торгового закладу, яка назвала себе Тамарою Степанівною, сказала, що договір оренди землі під кіоск закінчився лише у вересні цього року. Аргументом же чиновників було те, що торговельний заклад не має проекту прив’язки до місцевості. Відтак встановлений незаконно. Угоди про оренду землі “кіоскери” журналістам так і не показали.
Дійшло до того, що, коли під’їхав кран, жінки зайшли в середину кіоску та закрили за собою двері. Робітники сказали, що за такої обставини піднімати споруду просто не мають права.
Однак у подальшому ситуація більшого загострення не набула товар, зпоміж якого було чимало ящиків із порожніми пляшками зпід пива, завантажили на машину і відвезли, а кіоск успішно перевезли на територію тресту зеленого господарства. У подальшому за його демонтаж та зберігання, як стверджують чиновники, власнику доведеться ще й платити гроші.
Офіційно спілкуватися з пресою “кіоскери” відмовилися, але в приватній розмові зазначили, що в знесенні вбачають інтереси впливових людей, які прикриваються рішеннями міської влади.
У планах міських чиновників знести всі незаконні споруди. Чи вдосконалиться сама процедура знесення невідомо. Зрозуміло, що на кіосках владці не зупиняться. Як повідомили чиновники, наступними на черзі знесення є незаконні гаражі“черепашки”, яких у Рівному налічується більше 900.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |