Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №626 від 24.10.2013p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Травень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#Зі святом, водії!

Рівненська автошкола ТСОУ – школа професіоналізму

Рівненська автошкола ТСОУ – школа професіоналізму

Індивідуальний підхід до кожного курсанта

Навички водіння автомобіля не є розкішшю в сучасному світі. На сьогоднішній день це скоріше необхідність, продиктована часом і темпом життя. Проте, перш ніж кожен з нас сяде за кермо свого новоспеченого друга, нам треба чітко засвоїти правила руху і поведінки на дорозі, які зможуть забезпечити нам, нашим пасажирам і суспільству навколо певний відсоток безпеки. Що, власне, і пропонує вам Рівненська автошкола ТСО України, заснована в 1947 році.

Заклад щороку випускає більше 1000 спеціалістів за робітничими професіями: водіїв категорії А1, А, В, С, D, СЕ, ВЕ та водіїв з перевезення небезпечних вантажів. У навчальному процесі ви­користовуються сучасні ком­п’ютерні системи та техніка. Інноваційні технології навчання дозволяють вести теоретичні заняття інтенсивно, роблять їх цікавими та змістовними. Нав­чання проводиться за денною та вечірньою формою. Автошкола має потужну матеріально­технічну базу для підготовки водіїв усіх категорій: 16 легкових та 10 вантажних автомобілів, 2 автобуси, 3 автопричепи, а також 2 мотоцикли та скутер. Кваліфіковані викладачі та інструктори поділяться з вами своїм досвідом і гарантовано навчать всім необхідним правилам і маневрам. Викладання правил дорожнього руху проходить у легкій формі розповіді та спілкування, а досвідчені водії­інструктори підбирають індивідуальний підхід до кожного з курсантів.

Навчальний курс водія категорії В (легковий автомобіль) складається з теоретичної та практичної частини і триває близько двох місяців. Практичне навчання проводиться на “Ладах” та “Деу Ланос” різних моделей. Після того, як курсант навчиться керувати ними, він зможе їздити на будь­якому авто. Завершується навчання іспитами, успішне складання яких підтверджується свідоцт­вом державного зразка.

Сьогодні персонал автошколи налічує 40 працівників, які дбайливо утримують матеріальну базу та техніку. Варто відзначити високий професіоналізм майстрів виробничого навчання з водіння автомобіля ­ Валерія Якушевського, Миколи Мички, Миколи Озарчука, Анатолія Ткачука; викладачів ­ Миколи Ковальського, Тимофія Величка. Це добре підготовлені фахівці, що мають не тільки відмінні теоретичні знання, а й багатий практичний досвід роботи. На базі автошколи неодноразово проводилися всеукраїнські та регіональні навчально­методичні збори.

Рівненська автошкола ТСОУ також пропонує послуги з додаткового практичного водіння для отримання нижчих категорій, удосконалення майстерності водіння автомобіля, консультації з правил дорожнього руху. У нас розроблена комплексна програма підвищення водійської майстерності, яка передбачає різні варіанти практичних занять у різний час доби і в різних погодних умовах, що дозволить вам краще орієнтуватися в інтенсивному транспортному потоці в місті, впевненіше відчувати себе на засніженій і слизькій зимовій дорозі, навчитися виходити із складних дорожніх ситуацій.

Колектив Рівненської автошколи ТСОУ з оптимізмом дивиться у майбутнє. Незважаючи на труднощі сьогодення, нам вдалося відремонтувати в себе і в Здолбунівському навчальному підрозділі, який нещодавно приєднали до нас, практично всі навчальні кабінети та оновити їх технічне оснащення, що дозволяє здійснювати навчальний процес на сучасному рівні та на 30­40 відсотків збільшити річний випуск водіїв.

Користуючись нагодою, сердечно вітаю колектив автошколи, ветеранів, які працюють у нас більше 25 років ­ Сергія Левчука, Володимира Дмитрука, Анатолія Заська і Василя Сергєєва, всіх наших курсантів і випускників з Днем автомобіліста. Щиро бажаю усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства, якому я віддав кращі роки свого життя, щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленого світла на життєвих і автомобільних дорогах!

Рівненська автошкола ТСО України

Якщо ви бажаєте розумно витратити час і гроші, а головне - отримати реальні навики, телефонуйте: (0362) 23-00-84, 23-50-28

Пишіть і заходьте: 33018, м. Рівне, вул. Курчатова, 1

24.10.2013Юрій БОГДАНОВИЧ, директор Рівненської автошколи ТСО України, депутат обласної ради, член­кореспондент Транспортної Академії України


Переглядів: 2300

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 30.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30240)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24888)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24820)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24176)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24162)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (24036)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23956)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23801)
• Живи до ста! [965] (23645)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23299)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22944)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20646)
• Допомога під час карантину [967] (17595)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17176)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16861)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16572)
• Бюджет і ми… [965] (16533)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16287)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1968)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1745)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1727)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1140)
• Яблучні млинці (969)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (859)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (749)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (725)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (706)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (667)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (650)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (584)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (555)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (540)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (522)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"