Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №629 від 14.11.2013p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Травень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#Вбивство

Не винесла лихої долі…

26­річна Євгенія народилась в одному з сіл Рівненського району. Вперше жінка завагітніла ще в дев’ятому класі. Батько її донечки Софійки на ній не одружився. Через кілька років Євгенія все ж таки вийшла заміж за іншого чоловіка, народила Катерину та Андрійка. Не надто переймаючись дітьми, жінка оселилась в одному з рівненських гуртожитків. Однак після того, як у червні 2011 року Рівненський міський суд притягнув Євгенію до кримінальної відповідальності, вона повернулась у рідне село до матері. Трьома роками позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням, з іспитовим строком на рік, суд покарав її за те, що злісно не виконувала обов’язки з догляду за дітьми та ухилялась від сплати аліментів. Нині обидві доньки проживають зі своїми татами, Андрійко ­ у Будинку маляти.

З рівнянином Олегом жінка познайомилась узимку 2011 року. Через певний час розпочалося їхнє спільне життя в приватному будинку чоловіка. Там зараз самотньо доживає старості його хвора матір. Стосунки між громадянським подружжям були непростими. Це з’ясувалося в ході досудового розслідування. Олег любив випити, після чого спалахи його ревнощів нерідко переростали в побої. Час від часу від свавілля чоловіка потерпала й рідна мати, яку Євгенія завжди захищала. За це дружині перепадало ще більше. Євгенія не раз йшла від Олега, однак, коли той вибачався, їхнє спільне горе­проживання продов­жувалося.

10 листопада 2011 року в родині трапилась трагічна історія. Олег уже зранку випив оковитої. До того ж опівдні в гості заходили їхні спільні знайомі: з ними вже і Євгенія горілки випила. Коли друзі пішли, співмешканці з’їздили на центральний продуктовий ринок. Там жінка зустрілась із матір’ю. Попрощавшись із родичкою, подружжя знову випило оковитої та повернулось додому. Близько 19­ї години Євгенія взялася за вечерю, а Олег ­ за подругу. Черговий спалах ревнощів спричинив сварку. Олег наніс Євгенії кілька ударів ногами та вдарив рукою в обличчя. Після цього нетвереза співмешканка схопила кухонного ножа з довгим лезом і вдарила ним кривдника в груди. Чоловік присів на табуретку, а за мить ­ сповз на підлогу. На сварку з кімнати вийшла матір, Євгенія зачинилась у ванній, щоб викурити цигарку, а вже після цього викликала швидку допомогу. Медики констатували смерть чоловіка, судово­медична експертиза встановила, що жінка співмешканцеві влучила ножем у самісіньке серце.

Євгенія розповіла, як усе сталося, й щиро розкаялась. Рівненський міський суд визнав жінку винною, кваліфікувавши її дії за ч.1 ст.115 ККУ (вбивство) та призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 7 років. Також суд приєднав не відбуте покарання за попереднім вироком ­ ще три місяці ув’язнення.

14.11.2013Державний обвинувач Олександр ХАРЕЧКО


Переглядів: 1299

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 08.05.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30523)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (25011)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24934)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24376)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24355)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (24236)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (24145)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (24007)
• Живи до ста! [965] (23836)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23489)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (23136)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20689)
• Допомога під час карантину [967] (17628)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17223)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16897)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16610)
• Бюджет і ми… [965] (16573)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16318)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (2020)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1802)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1787)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1183)
• Яблучні млинці (1014)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (899)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (892)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (795)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (781)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (719)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (694)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (625)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (597)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (577)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (561)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"