Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №660 від 12.06.2014p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Гумор-шоу

Вар’яти у Рівному

Вар’яти у Рівному

7 червня до Рівного вперше за 4-річну історію існування завітали “Вар’яти” - перше українське гумор-шоу. Зі сцени палацу культури “Текстильник” лунали дотепні жарти, в яких за задумом організаторів шоу не було російської мови, нецензурної лексики та тем “нижче пояса”. Попри таку орієнтацію шоу, глядач на “ура” сприймав номери та жваво плескав у долоні. Організатор та ведучий першого україномовного розважального шоу - відомий теле-радіоведучий та продюсер Сергій Притула, який повідав кореспонденту газети “Рівне Ракурс” про цей шоу-проект.

- У місті Рівному виступав чотири рази, але за 4 роки існування “Вар’ятів” із цим гумористичним шоу на рівненській сцені ми вперше. Як правило, зали, в яких ми виступаємо, вперше заповнені або наполовину, або як сьогодні в Рівному - повністю. Ідея зробити подібний проект з’явилася в березні 2004 року. Якраз тоді закінчив участь в проекті “Comedy clab” як резидент, та близько року був ведучим у різних телепроектах. У той час у мене було відчуття певного “вакууму” - бракувало сцени. До такої розкоші, як оплески, дуже швидко звикаєш, і згодом без них у тебе відбувається творча “ломка”. Коли їздив з гастролями та корпоративами по Україні, то помітив, що в різних містах є щось на зразок доморощених “Comedy clab”. Це і дало привід зібрати колектив з кращих акторів із різних міст.

І ось у вересні 2010 року запросив до участі в новому гумористичному проекті близько 10 авторів-виконавців гумористичного жанру з різних міст: Львова, Рівного, Тернополя, Чернівців. Ми обговорили новий проект, який планувався повністю україномовним. На початку починали концерти в різних клубах та пабах, які не завжди були заповнені. Якось на концерті в Ужгороді на виступ прийшло аж 12 глядачів!!! На той час у шоу брало участь 16 акторів!!! Але зараз збираємо повні концертні зали, маємо близько десятка виступів на місяць, часто змінюємо репертуар.

З початку проекту склад учасників та його тривалість зменшилися вдвічі. Дехто з акторів не витримав гастрольних навантажень, бо їм доводилося ще й писати нові тексти, хтось зробив вибір між творчістю та “алкоголем” на користь останнього. Щодо нинішнього складу, троє з п’яти його учасників - вихідці з Млинівського району. Отже, Рівненщина в проекті представлена максимально. Ми намагаємося їздити з гастролями скрізь, куди нас запрошують. Так, наступний виступ плануємо в Млинові.

Виступ “Вар’ятів” коштує вдвічі-тричі дешевше, аніж мої сольні виступи на “корпоративах”. Переважно виступаємо на західній Україні. Можливо, тому, що тут більше попит на україномовний гумор. На Схід нас не запрошують, а нав’язуватися бажання немає. Робили кілька спроб запустити телепроект “Вар’ятів”. Найвдаліший проект був відзнятий для львівського телеканалу “Zik”, в зйомки довелося вкласти власні кошти. Врешті-решт виникла неприємна ситуація, хтось взяв гроші за те, чого не було, телеканал не знайшов спонсорів для трансляції, і матеріал з 20 серій спочатку ліг на полиці, а з часом вже нове керівництво телеканалу запропонувало мені транслювати матеріал хоч на якихось умовах, і, заплативши кошти за монтаж, цей телепродукт таки пустили в ефір. Виводити цей телепроект на загальноукраїнський масштаб не доречно, тому що жарти в ньому орієнтовані на західний та частково центральний регіони країни. Намагання адаптувати ці жарти під широкий загал їх просто вб’є.

Нерідко в мене також питають, чому закрився доволі популярний телепроект “Файна Юкрайна”, в якому було відзнято близько 100 серій скетч-шоу, що стало найкращим показником серед усіх скетч-шоу пострадянського простору. Припинення цього телепроекту було інициативою мого партнера Андрія Молочного. У свою чергу Андрій мав конфлікт із ще одним партнером проекту Дмитром Царенко. Молочний після цього намагався розкручувати інші свої телепроекти, але такого успіху, як у “Файна Юкрайна”, вже не було. Приблизно через рік були спроби відродити телепроект “Файна Юкрайна”, але спільної мови ми так і не знайшли, хоча і досі залишаємося в нормальних товариських стосунках.

Незабаром буду знімати пілотний проект саркастично-аналітичної гумористичної передачі, в якій планую задіяти хлопців зі свого шоу. Отже, рано чи пізно в тій чи іншій іпостасі глядач неодмінно нас побачить. А до Рівного ми хочемо приїхати ще раз, правда, вже з оновленою програмою.

12.06.2014Олексій ПОТЯНОК


Переглядів: 2026

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 18.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27702)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24361)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22464)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21810)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21794)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21612)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21568)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21331)
• Живи до ста! [965] (21303)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20933)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20585)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20220)
• Допомога під час карантину [967] (17252)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16721)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16567)
• Бюджет і ми… [965] (16253)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16215)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15991)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1152)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (850)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (777)
• Яблучні млинці (565)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (443)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (296)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (269)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (263)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (170)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (155)
• «Сердечні» булочки (145)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (134)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (121)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"