Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №668 від 07.08.2014p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Історичне полотно

“АТО 16-го сторіччя” намалюють за два тижні

“АТО 16-го сторіччя” намалюють за два тижні

Відомо, що художники-баталісти працюють над великими історичними полотнами роками. Художник Юрій Нікітін виявив сміливість не меншу за українських вояків, які будуть зображені на його історичному полотні, присвяченому 500-річчю перемоги Князя Костянтина Острозького над військами Великого князівства Московського. Митець вирішив намалювати картину розміром півтора на два з половиною метри усього за два тижні та ще й під пильним наглядом відеокамер у галереї сучасного мистецтва "Євроарт". Акція стартувала 31 липня і до 15 серпня картина має бути намальована.

Художник Юрій Нікітін розповів, що пропозиція намалювати історичне полотно надійшла, коли він працював в Острозькій академії над рядом картин для учбового закладу.

- Раніше в мене не було досвіду створення картин у стилі батального живопису, тому дуже цікаво спробувати це, - розповідає Юрій Нікітін. – Звісно, доводилося швидко створювати полотна, коли були стислі строки виконання. У 80-ті роки мав досвід роботи в кіно, де потрібно було працювати дуже швидко і у великих об’ємах. Те, що в залі буде встановлена веб-камера, мені заважати не буде, частіше роботі заважають люди. На картині хочу передати мальовничу епоху бароко в стилістиці нашого часу з його бурхливим рухом, освітленням, з присутністю міфологічних персонажів. Батальні полотна того часу - це перш за все рух. Рух пішого війська, кінноти. Обличчя, представлені на полотні, будуть відтворені з моєї уяви про людей того часу. Використовувати портрети знайомих та друзів, як це часом роблять інші художники-баталісти, не буду.

Депутати Рівненської обласної ради виступили з ініціативою на загальнодержавному рівні відзначити 500-річчя перемоги під Оршею, тому на черговій сесії Рівненської обласної ради планується затвердити звернення до президента України Петра Порошенка.

До цієї дати в Рівному, Острозі, Дубно з 6 по 8 вересня відбудеться ряд заходів у рамках Східно-Європейського форуму “500-річчя перемоги під Оршею”. Так, 7 вересня заплановано благодійний концерт, під час якого відбудеться збір коштів на допомогу українській армії, а якщо до того часу бойові дії АТО будуть припинені, ці гроші підуть на лікування та реабілітацію постраждалих.

- Фестиваль розпочнеться 6 вересня в Острозі, повідомляє куратор проекту Микола Бендюк. - До нас прибудуть посли трьох країн - Литви, Білорусі та Польщі. В “Острозькій академії” відбудеться “Урочиста академія”, під час якої кожний із них висловить власну думку стосовно історичних подій битви під Оршею і про сучасну політичну ситуацію в Україні та світі. Будуть обговорені шляхи України до євроінтеграції в контексті співпраці з цими країнами. Картина, яку напише Юрій Нікітін, буде презентована гостям в Острозькому замку. З метою проведення історичних та політичних паралелей відбудеться політичний круглий стіл.

- Під час форуму в Дубенському замку проходитиме історична реконструкція, в якій буде відтворено події початку 16-го століття, – розповідає директор форуму Анастасія Гайдукевич. - Крім того, буде ціла низка заходів, які відбудуться в Рівному. Серед них – круглий стіл з військовими експертами, на якому будуть розглядатися питання військової доктрини української армії та певних її змін.

Організатори презентації стверджують, що на даний час існує не так вже й багато історичних дат, які пам’ятають українці. Проведення таких заходів нагадає всім про те, що в старі часи перемоги давалися завдяки незламному духу та кмітливості керівників, що якраз і є дуже актуальним у наш час…

07.08.2014Олексій ПОТЯНОК


Переглядів: 1646

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29325)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24715)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24024)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23360)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23353)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23196)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23164)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (22962)
• Живи до ста! [965] (22849)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22499)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22147)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20499)
• Допомога під час карантину [967] (17474)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16997)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16752)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16449)
• Бюджет і ми… [965] (16429)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16182)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1843)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1602)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1448)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1011)
• Яблучні млинці (830)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (721)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (626)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (577)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (530)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (514)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (449)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (412)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (405)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (404)
• «Сердечні» булочки (363)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"