Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №205 від 15.09.2005p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Знайомство зблизька

Соліст гурту “Мандри” Фома:<br></p><p>
“Перш ніж стати тим, ким я є, я працював навіть двірником”

Соліст гурту “Мандри” Фома:

“Перш ніж стати тим, ким я є, я працював навіть двірником”

Блукаючи суботнього вечора Києвом, зустрів на Хрещатику одну із столичних зірок, - соліста гурту “Мандри”, більш відомого як Фома. Він прогулювався центральною вулицею рідного міста і дуже зрадів, побачивши мене. В Рівному, зізнався, він давно мріє виступити разом зі своєю командою: “Кажуть, що у вас найкраща публіка!”.

- Нещодавно бачив вашу з Олегом Скрипкою прес-конференцію, яку ви організували у відповідь на присвоєння заслужених артистів України. То що ж сталося, чому учасник “Воплів Відоплясова” відмовився від цього звання, а ти вирішив його прийняти?

- До Дня Незалежності таких нагород було присвоєно близько 800, але дехто вирішив від них відмовитися, вважаючи, що їх дискредитувала попередня влада, та деякі з тих артистів, що їх уже отримували раніше. Це зробили кілька журналістів та Олег Скрипка, мій добрий друг і товариш. За його словами, прийняти таке звання - ганьба, бо воно ніби “кинута кістка” тим, хто стояв на Майдані в часи Помаранчевої революції. А я хоч і вважаю подібні нагороди атавізмом радянських часів, та все ж було приємно, що мою творчість помітили і оцінили.

- Щодо творчості, то знаю, що зараз ви активно працюєте над новим альбомом, який до кінця осені має побачити світ. А чи не збираєтеся для його просування влаштувати гастролі містами України? Може б, і в Рівне нарешті заїхали?

- Нині ми допрацьовуємо останні речі й, можливо, після закінчення роботи влаштуємо невеличкий тур. Було б класно до вас заїхати, бо давно мрію побувати у Рівному, але все ніяк не виходить. Якось виступали в Тернополі, то там була також рівненська команда “От Вінта” - досить весела, своєрідна і потужна. До речі, журналісти часом думають, що я із Західної України, десь зі Львова чи Івано-Франківська, але це хибна думка. Я народився у місті Васильків, що під Києвом, і все життя провів у столиці.

Школу я закінчив у Василькові, а от студентських років у мене не було. Втім, я встиг попрацювати в багатьох цікавих місцях. Наприклад, був двірником у Києво-Печерській лаврі, потім працював у Софіївському соборі. Але двірник у святому місці - це не звичайний підмітальник. Я прокидався десь о шостій ранку, згрібав опале листя, і весь день у мене був вільний. До того ж, заходячи в собор, відчував такий спокій, який пересічним людям навіть уявити важко. Через деякий час влаштувався гардеробником у археологічний музей, де, до речі, було дуже цікаво. Потім був працівником сцени в театрі, а згодом працював ведучим радіопрограм. Тож, як бачиш, перепробував уже чимало.

- Чув, що ти дуже полюбляєш мотоцикли і взагалі різні засоби пересування…

- Це справді так. Можу, наприклад, у вільний час покататися на велосипеді, але не дуже швидко, щоб відчувати, як працює кожен м’яз. Захоплююсь також автомобілями, а з мотоциклом у мене взагалі пов’язано чимало різних пригод.

- Розкажи про одну з них рівнянам.

- Нещодавно на одній із вулиць Києва мене збив величезний джип, водій якого хотів “проскочити” на червоне світло світлофора. Тоді досить добре подряпав руки, але залишився цілим, - врятував шолом. Тому раджу всім завжди їздити в ньому, оскільки він може врятувати життя. Коли після аварії зняв його з голови, то виявилося, що він тріснув навпіл. Через кілька днів виступали на одному з концертів, то жахливо боліла рука, коли підіймав гітару.

- Багатьох дівчат цікавить твій сімейний стан. Відкриєш таємницю?

- Супутницю життя поки що не знайшов. Мені подобаються всі дівчата: і чорняві, і біляві, і руді, але виокремити якусь одну не можу. От буваю часто за кордоном і з упевненістю можу сказати, що українки — найвродливіші в світі. Сподіваюся, що колись зустріну ту, яка й стане моєю єдиною на все життя.

15.09.2005Спілкувався Станіслав БУЧАК


Переглядів: 1826

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 29.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30127)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24847)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24666)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24025)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24009)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23880)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23801)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23638)
• Живи до ста! [965] (23489)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23144)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22787)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20618)
• Допомога під час карантину [967] (17565)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17150)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16837)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16540)
• Бюджет і ми… [965] (16512)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16265)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1943)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1716)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1667)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1115)
• Яблучні млинці (937)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (834)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (724)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (692)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (632)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (627)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (562)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (558)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (527)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (515)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (504)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"