Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №260 від 06.10.2006p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Травень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#З першим ювілеєм, газето!

Нам - аж п’ять!

Нам - аж п’ять!

Вітаємо колектив редакції, її читачів, ділових партнерів, друзів - усіх тих, без кого б наше видання не відбулося, - із 5-ою річницею з дня виходу в світ першого номера “Рівне-Ракурсу”!

Ці п’ять років були сповнені творчої, натхненної, насиченої та плідної праці – як засновників газети, так і трудового колективу редакції та всього інформаційно-рекламного агентства “Ракурс”. Багатьом наша газета дала путівку в життя, подарувавши професійні вміння і наснагу до подальшої праці журналіста. Але, насамперед, хочеться сказати слово вдячності тим, хто не зрадив своїй газеті, рік у рік віддаючи їй свій талант і творчі устремління: технічному директору Вадиму Тарасюку, заступнику директора Тарасу Шевчуку, старшому дизайнеру Олені Вирво, редактору відділу Аллі Рогашко, бухгалтеру Марії Марчук. Приємно, що колектив редакції газети поповнили і нові високопрофесійні кадри: Марія Пасека, Володимир Попик, Валентина Захарова, Ольга Белтерецу. Допомагають газеті розвиватися і працівники рекламного відділу ІРА “Ракурс” на чолі з Дмитром Ящуком, й інші працівники нашого ділового партнера - газети “Об’ява”, - велика їм за це подяка.

Власне, назвати сьогодні імена усіх справжніх друзів “Рівне-Ракурсу” було б нереально, - їх дуже багато в усіх куточках Рівненської області і в самому обласному центрі. Адже за ці п’ять років газета стала популярною серед тисяч людей, її знають, з нетерпінням чекають виходу в четвер, до її думки прислухаються, з нею радяться, звертаються по допомогу. Будьте певні: і сьогодні, і в майбутньому “Рівне-Ракурс” залишиться такою ж, як була завжди, - відкритою для читачів, щирою, чесною і, звичайно, дуже-дуже цікавою!

Залишайтеся з нами!

Зі святом газети вас, люди!

Читачів газети з Костополя і ближчих районів запрошуємо на святкове шоу-караоке, яке відбудеться в суботу, 7 жовтня, на площі біля міської ради! Будемо раді вас бачити!

Інформація для передплатників

Передплатні індекси 23429 (на 1-6 місяців); 08903 (на 12 місяців).

Увага! При передплаті “Рівне-Ракурсу” на 12 місяців редакційна знижка становить 20 відсотків (вартість передплати – 35,84 грн).

06.10.2006


Переглядів: 1857

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 07.05.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30465)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24948)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24914)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24310)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24291)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (24172)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (24082)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23941)
• Живи до ста! [965] (23771)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23423)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (23074)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20672)
• Допомога під час карантину [967] (17614)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17207)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16883)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16596)
• Бюджет і ми… [965] (16558)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16303)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (2001)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1777)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1771)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1166)
• Яблучні млинці (996)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (883)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (830)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (779)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (764)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (701)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (677)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (610)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (580)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (563)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (547)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"