Про заангажованість судді Сала ще на передодні заключного засідання суду говорили чимало. Зокрема громадська активістка та соціальний юрист, яка пройшла не один судовий процес, Ліана Діновська в коментарі журналістам так коментувала небажання судді переносити засідання через хворобу представника облради:
- За моєю оцінкою, клопотання було вмотивованим, адже юрист, який мав представляти інтереси обласної ради, захворів, а його заступник був у відпустці. Суд був зобов’язаний перенести розгляд справи через поважну причину, а хвороба представника відповідача саме такою і є. Я не пам’ятаю жодного випадку у міському суді, де б суддя відмовив у подібному клопотанні. Було очевидно, що суддя не займав об’єктивну позицію у розгляді цієї справи. Засідання продовжили без юриста обласної ради, фактично останню позбавили можливості довести свою правоту. А не варто забувати, що судові розгляди — це, перш за все, змагальність двох сторін. Як на мене, представники обласної ради тепер мали би клопотати про відвід судді.
Однак обласна рада не дослухалася до порад юристки, і це дозволило судді фактично підмітити Закон “Про місцеве самоврядування” своїм рішенням. Такі неоднозначні ухвали для судді Сало виносити не вперше. Так у грудні 2013 року саме цей суддя скасував та визнав протиправним рішення сесії Рівненської міської ради “Про звернення депутатів міської ради до президента України Віктора Януковича з приводу підписання Угоди про асоціацію з ЄС” (справа #817/4419/13-а). А також саме цей суддя поновив на посаді сумнозвісного прокурора Таргонія, після того, як його було затримано за отримання хабара.
Тепер же суддя Сало дописав у свою біографію ще одне суперечливе рішення, яким фактично створив прецедент для поновлення на роботі не лише Володимира Ковальчука, але й “регіонала” Юрія Кічатого, який був звільнений з посади голови обласної ради на хвилі Революції гідності в такий же спосіб, як і Володимир Ковальчук…