Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №802 від 23.03.2017p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Травень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс спорту

Володимир Мазяр: «У футболі не буває дрібниць»

Головний тренер НК «Верес» Володимир Мазяр прокоментував поразку від «Колоса»:

- Складно коментувати, коли стараєшся щось будувати, а твориться таке свавілля, дуже складно. Ми живемо в Україні, розпочалося друге коло, де футбол відходить на інший план. Виходить суддівство, інші підводні течії. Цікаве інше. Зозулі ламають носа, і навіть немає жовтої картки, хоча там чиста червона. Потім у нас захисник помилився. Але то таке. Хоча граючи вдома ми отримали два пенальті, і це при тому, що всі фоли в наш бік. Видно, нас там не хочуть бачити. Повірте, це тільки початок. Усі говорять, що я емоційний, що погано веду себе з суддями. Скажіть, невже команда заслужила такого ставлення? Я взагалі ту ліцензію PRO, яку отримав, можу віддати і не псувати собі нерви, закінчити з тим футболом. Це не футбол, це явище, що було на футбольному полі. Команда грала проти 14-ти гравців. Коли другий гол забивали, я стояв навпроти бокового судді, він був чисто забитий. Але, що нас не вбиває, те робить нас сильнішими. Футболісти старалися грати на перемогу. Ми побачили ті реалії, з якими зіштовхнеться «Верес». Це тільки початок. Нас очікує виїзд до Краматорська. Я ще до гри знав, що в нас Борзенко отримає четверту картку. Тепер він пропускає гру. Якщо копнути глибше, то краще з футболом закінчувати. Дякую вболівальникам, але сьогодні відбулося явище, що називається український футбол.

- Що можете сказати про гру своїх хлопців?

- Самі бачили – поле було важке. Видно, що суперник пройшов збори, багато працював на траві. Ми на траві зіграли дві гри на зборах – проти «Миколаєва» і «Буковини». І то це було болото. Ми ці плоди ще будемо пожинати, поки команда не відчує, що таке травяне поле. Загалом, є помилки, є питання по другому голу, і по першому. Я говорив, коли брав команду, що вона буде битись, в команди будуть горіти очі до перемоги. Дуже прикро, що сьогодні ми вперше програли вдома в офіційних матчах чемпіонату, починаючи з Другої ліги, коли я прийняв команду. Десь забракло того відчуття. Якби ви подивилися, на чому ми тренуємося. Я усіх запрошую подивитися, що відбувається... Але відбувається свято футболу, що називається «Верес». Є ажіотаж. Чекаємо, щоб трава підросла, і поля, які нам готують, були в хорошому стані. А так, як сказав колись, здається, Лемешко, у футболі не буває дрібниць... Я хочу подякувати нашим спонсорам, керівництву, що вони нас все одно підтримують. Ми сьогодні програли, і з цим треба змиритися.

Інформаційна служба НК «Верес»

23.03.2017


Переглядів: 1559

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 06.05.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (30433)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24919)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24907)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (24280)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (24262)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (24139)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (24052)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23908)
• Живи до ста! [965] (23742)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23394)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (23044)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20668)
• Допомога під час карантину [967] (17612)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17201)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16880)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16592)
• Бюджет і ми… [965] (16550)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16301)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1994)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1766)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1765)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1160)
• Яблучні млинці (990)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (880)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (801)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (774)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (757)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (696)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (671)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (604)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (574)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (559)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (543)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"