За його словами - сам ринок та прилеглі до нього приміщення самого МПП «Моріон» і комунального Будинку побуту, який знаходиться в оренді у цього підприємства - гостро потребують кардинального оновлення. Сьогодні торгівля на базарі проходить в умовах, які назвати цивілізованими неможливо. Відсутня навіть елементарна зливна каналізація, і більшу частину року покупцям доводиться ходити калюжами і в багнюці. Також самі торгівельні місця є таким собі «привітом з дев’яностих» і тому не дивно, що міський голова Рівного Володимир Хомко називає «Моріон» не інакше, як «Шанхаєм».
Що ж пропонує адміністрація, аби виправити ситуацію? На прес-конференції був представлений амбітний план, за яким ринок має бути кардинально модернізований. Загальна вартість усього проекту 25 мільйонів гривень. За ці кошти буде повністю замінена вся інфраструктура, замість нинішніх контейнерів та наметів будуть збудовані сто дев’яносто однакових торгівельних павільйонів, кожен площею в 8,5 квадратних метрів. Також нові МАФи матимуть власні приміщенні під склад площею ще по 8,5 метрів квадратних. На думку керівництва «Моріону», саме така форма організації торгівлі є оптимальною для центра міста. Сьогодні на базарі працює 170 підприємців, і тому місця після реконструкції вистачить усім тим, хто торгує на території базару на даний час. Для того, щоб не закривати ринок на час реконструкцію, планується робити проводити поетапно. Фактично вже розпочато перший етап реконструкції на ділянці «Моріону», яка межує із ринком «Сагайдачний».
Паралельно йде робота з кардинальної реконструкції комунікацій та ремонту та модернізації Будинку побуту. Тут є проблеми, тому що за інформацією головного енергетика МПП «Моріон» Миколи Тадєєва, потрібно отримати від «Рівнеобленерго» додаткові ліміти на електроенергію. А це завдання не просте, дороге, і до того ж розтягнуте за часом. Тому є проблеми із забезпеченням усіх місць торгівлі електроенергією.
Взагалі ж плани адміністрації МПП «Моріон» не видаються чимось фантастичним. Те, що торгівлю на ринку «Моріон» потрібно переводити на нормальний цивілізований рівень, згодні усі. Не викликає заперечення і той факт, що саме існування такого, скажемо прямо, доволі непривабливого місця торгівлі в самісінькому центрі Рівного не прикрашає обласний центр. В чому ж тоді конфлікт? За словами Олега Буздигана, більшість підприємців розуміють ситуацію і підтримують дії адміністрації. Сьогодні йде процес заключення нових договорів, а торгівці вже вибирають, хто і в яких МАФах буде торгувати після модернізації. Однак, є невелика група протестувальників, які взагалі не хочуть, аби щось змінювалося на «Моріоні». «Але ж так не буває», – переконаний представник власників ринку. «Річ у тім, що не можна сьогодні працювати так само, як це було на початку дев’яностих. Потрібно, щоб покупці не стрибали через калюжі і вибирали продукти під дощем та снігом. Не можна так далі принижувати тисячі містян та гостей Рівного, які щоденно приходять на наш ринок. Тому створення цивілізованих умов торгівлі, це не якась утопічна ідея власників МПП «Моріон», а це вимога часу, адже в іншому випадку ринок «Моріон» просто зникне як торгівельний майданчик, а в цьому вже точно не зацікавлені підприємці, які сьогодні працюють на нашому базарі», - впевнений Олег Буздиган.