Але, нажаль, ми не завжди можемо заздалегідь передбачити, як поведе себе взуття в ожеледь.
1. Можна нанести тонким шаром на підошву клей «Момент» (підошву спочатку бажано знежирити) і, не чекаючи висихання, присипати її зверху піском. Підошва таким чином стане менш слизькою на 3-4 тижні.
2. Аналогічний спосіб полягає в тому, що на покриту клеєм «Момент» підошву приклеюють кілька шматочків наждакового паперу (для кращого з’єднання з підошвою можна використати папір на тканинній основі). Шматочки «наждачки» можна зафарбувати чорним маркером, щоб вони не були помітні на підошві. Варто врахувати, що такий варіант теж недовговічний (1-2 тижні), а також те, що наждаковий папір може подряпати паркет.
3. Найпростіший і найменш витратний варіант - приклеїти до підошви два шматочки звичайного лейкопластиру (краще використовувати широкий лейкопластир і клеїти його хрестом). Як правило, лейкопластир здатний зробити підошву неслизькою максимум на три дні, зате його легко наклеїти заново. І не варто забувати використовувати чорний маркер, щоб не шокувати перехожих білими хрестами на підошві.
4. Цікавий спосіб - натерти підошву сирою картоплею. Такий метод користується популярністю, як досить діючий.
5. Як правило, виробники забезпечують наявність різнонаправлених протекторів на підошві взуття зимового сезону. Але якщо підошва на вашому взутті абсолютно гладка, можна спробувати створити візерунок самостійно. Це добре виходить за допомогою цвяха, розпеченого стрижня з металу або паяльника. Як альтернативу можна використати дрібну тертку, натерта на ній підошва, стане менш слизькою.
6. Все-таки переважно підійти до питання власної безпеки більш відповідально і довірити зимове взуття професіоналові. У взуттєвій майстерні на підошву поставлять спеціальні малопомітні неслизькі пластини.
7. Ви можете придбати в магазині спеціальні накладки. Вони легко знімаються і так само легко одягаються, а головне допоможуть вам уникнути травм.
¤ Тарас Сень: «З 2000 року працюю для дітей…»Початок літа вже традиційно є «дитячим». Це не дивно, оскільки закінчується навчальний рік у школах і починаються літні канікули.Найкращого часу для дитячих розваг важко знайти. На жаль, саме дитячих літніх заходів в нас проводиться, на думку автора, замало, і це погано. Діти найбільше потребують позитивних емоцій, особливо в такий важкий час. Але є люди, які постійно працюють для того, аби малечі та підліткам влаштовувати святковий настрій. І роблять вони це дуже вдало....
| | ¤ Літо, сонце і гори: тридцять восьма поїздка церкви «Христос є відповідь» у КарпатиДіяльність церкви «Христос є відповідь» настільки різнопланова, що писати про неї можна дуже і дуже багато. Але є напрямок, який сам по собі є унікальним. Це кількаденні поїздки в Карпати, які дають можливість їх учасникам не просто відпочити в горах, що саме по собі є задоволенням та користю, а й отримати новий стимул для життя.Ініціатор та організатор поїздок пастор Тарас Сень дуже гарно та змістовно описує ці поїздки. Цього літа, з 16 по 20 червня, відбувся перший літній виїзд до Карпат, організований церквою «Христос є відповідь». Про те, як він пройшов, автор попросив розповісти Тараса Сеня....
|
¤ У двох медичних закладах Рівненщини діє електронна черга на безоплатну заміну суглобівНа Рівненщині діє електронна черга на безоплатне ендопротезування – хірургічну заміну пошкодженого суглоба (здебільшого кульшового або колінного) штучним імплантом.Ця послуга доступна у межах програми медичних гарантій у закладах, які мають договір з Національною службою здоров’я України....
| | |