Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1018 від 04.06.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс культури і освіти

Цьогоріч 26 дітей-сиріт з області знайшли нові родини

Цьогоріч на Рівненщині всиновлено 12 сиріт, а 14 дітей влаштовані у будинки сімейного типу та прийомну сім’ю. У новостворений дитячий будинок сімейного типу влаштовано родинну групу із п’яти дітей.

Питання захисту дітей обговорили під час Всеукраїнської наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Від Рівненщини у нараді взяли участь голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, його заступники, керівники профільних управлінь.

Прем’єр-міністр доручив обласним державним адміністраціям спільно з органами місцевого самоврядування скоординувати діяльність територіальних громад у питаннях невідкладного утворення служб у справах дітей та активізувати роботу щодо розвитку сімейних форм виховання і зі створення патронатних сімей в кожній територіальній громаді.

За словами голови ОДА Віталія Коваля, в рамках децентралізації у 57 з 64 громад вже створені служби у справах дітей.

«Сімейними формами виховання охоплено понад 95,3% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 64 дитини потребують влаштування. Приємно, що цьогоріч на Рівненщині уже всиновили 12 дітей і 14 влаштували в дитячі будинки сімейного типу та прийомну сім’ю. Створені в області і дві патронатні сім’ї: у Дубенському та Рівненському районах. Ще одна успішно завершила навчання, три сім’ї проходять первинний відбір», - зазначив Віталій Коваль.

Наразі в Рівненській області зареєстровано 1646 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 1315 дітей перебувають під опікою та піклуванням та 254 виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

04.06.2021


Переглядів: 1688

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 28.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...

¤ 
ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

ДТП за участю мотоцикліста у Рівному

Автопригода сталася вчора, 15 квітня, близько 20 години на вулиці Соборній.

...

¤ 
Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості

Програма «Доступні ліки» продовжує розширювати доступ до медикаментів для жителів області. Отримати необхідні препарати можна одразу у трьох форматах.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29935)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24837)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24619)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23977)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23962)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23831)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23759)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23592)
• Живи до ста! [965] (23446)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (23101)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22743)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20611)
• Допомога під час карантину [967] (17562)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17137)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16834)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16534)
• Бюджет і ми… [965] (16508)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16259)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1937)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1708)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1650)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1110)
• Яблучні млинці (930)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (823)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (718)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (686)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (624)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (622)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (552)
• Де на Рівненщині можна отримати «Доступні ліки»: три зручні можливості (524)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (520)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (506)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (495)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"