Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1037 від 13.10.2021p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Березень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Квітень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс мандрівника

ТОП-10 досягнень ОАЕ

ТОП-10 досягнень ОАЕ

ОАЕ – це чисті пляжі, східна екзотика, шопінг і сафарі по піщаних дюнах, розваги та високий рівень сервісу. Все це знаходить відгук у численних туристів. Тож пропонуємо вам ознайомитися з досягненнями ОАЕ більш детально.

Найкраща архітектура

У Дубаї варто приїхати заради знайомства з самою прогресивною архітектурою. На найбільший в світі хмарочос – Бурдж-Халіфа висотою 828 м – можна піднятися і побачити місто з висоти.

Тут же побудований найвищий готель у світі – 72-поверховий Marriott Marquis Dubai висотою 355 м. Гордість Дубая – Історичний музей і Dubai Opera.

Парк квітів і штучні острови

Незважаючи на пустельний клімат, в Дубаї створений чудовий парк квітів Miracle Garden, який вважається найбільшим в світі.

Ще одне диво країни – штучні острови Palm Islands, що зачаровують своєю красою. Це найбільший рукотворний архіпелаг в світі.

Метро Дубая

У 2009 році в Дубаї з’явився метрополітен, і з тих пір по місту стало подорожувати помітно простіше. У 2011 році він доповнився ще однією лінією. Необхідності в водіях в метро немає. Дубайське метро – це найдовша, повністю автоматизована рейкова мережа в світі. Вона простягається на 75 км навколо центру Дубая і прибережної частини міста. Незважаючи на вуличну спеку, в вагонах метро, ??завдяки клімат-контролю, завжди 20°С.

Дубайський канал

У 2016 році був відкритий 3-кілометровий Дубайський канал, який став новою визначною пам’яткою міста. Уздовж каналу простягається пішохідна зона, де можуть гуляти туристи. Через канал перекинуто пішохідні мости, з яких відкриваються красиві види на місто.

Гірськолижний курорт в торговому центрі

Торговий центр в Дубаї – це не тільки торгівля, а й безліч розваг, атракціонів. Так, головною розвагою Mall of the Emirates є Ski Dubay – штучний гірськолижний спуск. Його площа перевищує 22 тис. кв. м., і він може вміщати близько 1,5 тис. чоловік.

А в торговому центрі Dubai Mall можна подивитися унікальний океанаріум, де представлено понад 30 тис. видів мешканців підводного світу. Це найбільший критий акваріум у світі.

Лувр в Абу-Дабі

У 2017 році в столиці Еміратів Абу-Дабі з’явився свій Лувр. Його назвали першим універсальним музеєм в арабському світі. Він демонструє понад 700 експонатів і творів мистецтва. Частина з них – це культові твори з кращих музеїв світу.

Виставка Expo-2020

У 2013 році на асамблеї Міжнародного бюро виставок в Парижі Дубай був визначений місцем проведення Expo-2020 року – всесвітньої виставки, що є майданчиком для демонстрації технічних і технологічних досягнень. Дубай – перше арабське місто, яке проводить таку виставку.

Виставка проходила з 20 жовтня 2020 р. по 10 квітня 2021 р. До її відкриття відкрили найвищу споруду в світі – вежу в Дубай-Крік Харбор, яка вища за Бурдж-Халіф на 100 м.

Космічне агентство ОАЕ

У 2014 році ОАЕ заснували Космічне агентство і збираються запустити до 2021 року перший арабський космічний корабель на Марс. Емірати і НАСА США підписали угоду про співпрацю в сфері освоєння космосу.

Робот-поліцейський

У Дубаї представили робота-поліцейського, здатного ідентифікувати людей за технологією розпізнавання осіб, передавати відео на базу, виписувати штраф. До 2030 року планується замінити 25?% поліцейських роботами.

Міністр щастя

З 2016 року в ОАЕ є свій міністр щастя. Звуть її Ості Бінта Халфана Аль Румі. Адже опитування показали, що більше 10?% громадян ОАЕ не вважають себе щасливими. Міністр і міністерство повинні сприяти щастю у всіх еміратах ОАЕ. За рішенням уряду щасливими повинні бути всі громадяни країни.

13.10.2021


Переглядів: 1820

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 11.04.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....

¤ 
СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

СБУ закликає громадян бути пильними та дотримуватися правил безпеки під час Великодня

Служба безпеки фіксує регулярні спроби ворога дестабілізувати ситуацію всередині України, зокрема напередодні та під час великих релігійних свят, таких як Великдень. Попри заяви країни-агресора про так зване «перемир’я», ворожі спецслужби не відмовляються від своїх планів, продовжують працювати проти України та вдаватися до інформаційно-психологічних спецоперацій, провокацій, терактів та диверсій.

...





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (29385)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24723)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (24079)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (23416)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (23412)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (23256)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (23222)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (23027)
• Живи до ста! [965] (22906)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (22554)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (22205)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20504)
• Допомога під час карантину [967] (17479)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (17009)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16758)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16456)
• Бюджет і ми… [965] (16436)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (16192)

ТОП-15 свіжого номера:

• «Українська команда» передала бійцям спецпідрозділу ГУР «Артан» чергову партію FPV-дронів (1852)
• Перший ювілей пастора з Рівного (1610)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (1461)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (1017)
• Яблучні млинці (833)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (733)
• «Українська команда» передала партію зарядних станцій батальйону «Волинь» Української добровольчої армії (633)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (585)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (535)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (526)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (454)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (416)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (413)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (411)
• «Сердечні» булочки (370)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"