Змагання проходили за олімпійською системою, що складалася з двох партій (білими і чорними фігурами) з контролем часу по 15 хвилин кожному учаснику на партію. В разі однакової кількості очок (1:1) в очному поєдинку призначалась додаткова партія (армагеддон) з контролем часу 5 хвилин білим і 4 хвилини чорним. У випадку нічиєї переможцем був шахіст, що грав чорними фігурами. Право вибору кольору фігур встановлювалося жеребкуванням.
Несподіванки почалися уже з 1/8 фіналу коли зазнали поразок обоє минулорічних фіналістів. Так Віктор Параниця з рахунком 2-0 поступився Юрію Корсуну, а Олександр Абрамчук з таким же рахунком зазнав поразки від Андрія Клімцова. Решта партій цієї стадії завершилися так: Володимир Галаган – Іван Зань 0,5-1,5, Олексій Жакун – Віктор Курачик 2-0, Віктор Юрчук – Андрій Чернецов 0-2, Василь Якимчук – Віталій Годунко 2-0, Олександр Параниця – Віктор Сергійчук 2-0, Анатолій Кінчур – Микола Копищик 2-1.
Захоплююче і цікаво пройшли матчі 1/4 фіналу: Олександр Параниця – Василь Якимчук 2-1, Зань Іван – Юрій Корсун 1,5-0,5, Олексій Жакун – Андрій Чернецов 2-0, долю зустрічу Анатолій Кінчур – Андрій Клімцов вирішили 2 секунди у додатковій партії армагеддону на користь Анатолія.
Надзвичайно напруженими вийшли півфінали, де Олександр Параниця з рахунком 1,5-0,5 переграв Анатолія Кінчура, а в зустрічі Олексій Жакун – Іван Зань двічі доводилося серйозно втручатися судді, а також вдруге перегравати третю партію армагеддону. Зрештою Олексій Жакун схилив таки шальки терезів на свій бік.
Фінал обіцяв бути гострим і безкомпромісним, однак Олександр Параниця досить таки професійно та грамотно впорався з непоступливим Олексієм Жакуном 2-0. Матч за бронзову нагороду виграв у Анатолія Кінчура з рахунком 1,5-0,5 Іван Зань. П’яте місце завоював Андрій Чернецов.