Нагадаємо, що аукціони з приватизації були призупинені на період дії воєнного стану та розблоковані з ухваленням законопроєкту №7451, де, зокрема, і вдосконалено сам процес. Тож приватизація в регіонах дасть можливість викупити за справедливу ціну приміщення, які роками стоять і неефективно використовуються.
Окрім того, це ефективний інструмент для економічного зростання.
«Створення нових виробництв, а також додаткових робочих місць є важливим фактором для економічного зростання області. Перетворення непрацюючих та збиткових державних активів на сучасні та ефективні підприємства сприятимуть відновленню бізнес-активності у регіоні», – зазначив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
На аукціони буде виставлене державне майно, що не входить до переліку об’єктів критичної інфраструктури та не використовується в оборонному секторі.
Це, зокрема, приміщення експертно-технічного центру Держпраці й авторемонтного заводу у Рівному, ДП «Рівнеторф» у Смизі, двоповерхова адміністративна будівля у Березному та харчувальний комплекс у Мирогощі Другій на Дубенщині.
Приватизація відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, торги проходитимуть на базі платформи електронних аукціонів «Прозорро.Продажі».
Також бізнес може самостійно ініціювати приватизацію об’єктів державної власності. Для цього потенційні покупці мають надіслати лист у довільній формі на адресу регіонального відділення Фонду державного майна України у Рівненській та Житомирській областях.