Piвнe-Paкуpc - просто ЦIКАВА газета №1111 від 23.03.2023p.
Передплатний індекс:
23429
Тел. +38(0362) 623131, (098)0565477
Додати у "Закладки"

Головна (Просто цікава газета) "Рівне-Ракурс"


  Реклама в газеті "Рівне-Ракурс"

  ¤ Ракурс подій

  ¤ Ракурс політики

  ¤ Ракурс економiки

  ¤ Ракурс здоров'я

  ¤ Ракурс культури і освіти

  ¤ Ракурс спорту

  ¤ Ракурс кримінальний

  ¤ Ракурс житейський

  ¤ Ракурс інтимний

  ¤ Ракурс мандрівника

  ¤ Ракурс незвичайного

  ¤ Ракурс добрих порад

  ¤ Ракурс розваг


Пошук

RSS
Архів «РР»:
Січень 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29
Лютий 2026p.
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29

Новини Рівне
QRcode

#Ракурс економiки

У Рівному відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

У Рівному відкрили центр підтримки підприємців Дія.Бізнес

Відтепер тут доступні різні сервіси. Так, підприємці області зможуть отримати безоплатні консультації з юридичних питань, маркетингу, HR, а також відвідувати події та навчання. Тут також допомагатимуть і з пошуком інвесторів та тестуванням продукту на pop-up локації перед виходом на ринок. Загалом таких центрів налічується вже 13, тим часом рівненський став першим в Україні, який запрацював із часу повномасштабного вторгнення.

Він працює на базі БЦ «Space4». Загалом же Дія.Бізнес в місті Рівне відкрито з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, за сприяння Рівненської ОВА, обласної ради, за підтримки компаній РЕНОМЕ, Ukrsibbank BNP Paribas Group та Mastercard.

«Дякуємо партнерам і команді Дія.Бізнес Рівне за підтримку малого та середнього бізнесу, особливо у час війни, – прокоментувала заступниця міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан. – Проєкт Дія.Бізнес є частиною проєктів Дія. Він має дві складові: портал для підприємців і має більш ніж 120 продуктів та послуг, а також мережу центрів підтримки підприємців, які оперуються локальними громадськими організаціями. Таких центрів в Україні вже 11 та 1 центр діє у Варшаві».

Тим часом, за словами заступника директора з розвитку підприємництва Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Андрія Ремізова, на сьогодні дуже важливо створювати конкретні можливості для підприємців. Йдеться і про онлайн-формати, і про локації, де можна отримувати послуги офлайн. І саме центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Рівному зможе виконати таке завдання.

Водночас у відкритті такого простору для підприємців начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль вбачає значний потенціал.

«Війна – не час для зупинок. Це час для переформатування і впевненого руху вперед. І відповідь на обставини, в яких ми зараз живемо, рівненські підприємці вже знають: робити те, що можеш, там, де ти є. До слова, в області за минулий рік зареєстровано на 3,5 % більше підприємців. Тобто 40 500 людей, представників малого бізнесу, вірять в перемогу і продовжують свою діяльність. Саме для них такі центри і відкриваються, – підсумував Віталій Коваль. – Я бажаю Рівненщині, щоб із появою такого центру, з підтримкою таких партнерів, її дедалі більше сприймали як потужну область із харизматичними українцями, які вірять в перемогу».

23.03.2023


Переглядів: 1110

Версія для друку

Коментарі (0):


Система Orphus

Додайте коментар:

защитный код

Анонсовані статті свіжого № 1226 від 18.02.2026p.
¤ 
Перший ювілей пастора з Рівного

Перший ювілей пастора з Рівного

Пастор церкви "Христос є відповідь" Тарас Сень розповідає про свою місіонерську діяльність, який виповнилося п'ять років:

...

¤ 
1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями

У Рівному презентували роботу оновленої «Гарячої лінії Рівненської громади – 1553», яка покликана забезпечити оперативну, прозору та зручну взаємодію жителів із міською владою.

...

¤ 
Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома

У Рівненській обласній інфекційній лікарні РОР працюють дві спеціалізовані мобільні мультидисциплінарні паліативні команди (МДК), які надають комплексну допомогу пацієнтам із невиліковними захворюваннями безпосередньо за місцем їхнього перебування.

Йдеться про паліативну допомогу — лікування, що не спрямоване на одужання, а має на меті полегшення стану людини та покращення якості її життя. Таку підтримку можуть отримати пацієнти з онкологічними захворюваннями, після інсультів, із хронічною серцевою недостатністю, цукровим діабетом, деменцією, хворобою Альцгеймера та іншими важкими станами....





Найпопулярніші статті:

• Рiвне-Ракурс Популярна громадсько-політична обласна газета. Тираж 16 000 екз. на тиждень Передплатний індекс 23429 [0] (27453)
• Розшифровка аналізу крові: [841] (24318)
• Чому не варто кип’ятити воду двічі [964] (22191)
• Масштабна спецоперація на Рівненщині: викрили мережу «реабілітаційних центрів» [965] (21549)
• Щоб овочі в холодильнику були тривалий час свіжими, помістіть туди звичайну губку [964] (21523)
• Коли відкриються рівненські садочки? [965] (21347)
• Рівнян запрошують на дитячий кінофестиваль «Children Kinofest» онлайн [965] (21295)
• У Сергія Притули вкрали взуття в поїзді: як викручувався ведучий [964] (21060)
• Живи до ста! [965] (21033)
• Про здобутки Рівненщини - у річницю президенства Володимира Зеленського [965] (20664)
• ЗНО під час карантину: як складати? [964] (20316)
• Як позбутися шпори на п’яті [850] (20191)
• Допомога під час карантину [967] (17225)
• 4 способи, як перевірити масло на натуральність [964] (16689)
• У Здолбунові підпалили авто підприємця [965] (16538)
• Бюджет і ми… [965] (16232)
• Що робити, якщо дитину покусали комарі [965] (16190)
• Аудитори Рівненщини з початку року попередили порушень за процедурою закупівель на понад 72 млн грн [965] (15971)

ТОП-15 свіжого номера:

• Перший ювілей пастора з Рівного (1070)
• Хто і на яких умовах може пролікуватися в Корецькій водолікарні (759)
• Розвідники ГУР МО отримали потужні зарядні станції від волонтерів «Української команди» (733)
• Мобільні бригади обласної інфекційної лікарні надають допомогу важкохворим удома (380)
• Як безпечно користуватися газовою поверхнею (245)
• «Українська команда» продовжує допомагати нашим захисникам (221)
• 20-й армійський корпус отримав машину «швидкої допомоги» від «Української команди» (212)
• Як вибрати вбудовану мікрохвильовку (114)
• «Українська команда» передала партію дронів батальйону «Свобода» на один з найгарячіших напрямків (95)
• «Сердечні» булочки (82)
• 1553 працює цілодобово: Рівне переходить на новий рівень комунікації з мешканцями (75)
• «Українська команда» передала партію потужних зарядних станцій батальйону безпілотних систем «Хорт» (10)
• Яблучні млинці (1)


 Партнери 
 
Перший інформаційний канал Інтерес .
 Газета 
 

Реклама в газеті | Лист редакторові | RSS | Передплата газети

Про нас | Відгуки | Розсилка | Реклама на сайті| Реклама в газеті

© 2001-2026 Iнформацiйно-рекламне агентство "Ракурс" тел.: +38(098)0565477. Всi права збережено.


 Інформація 
 
Головний редактор - Конєв В.Л.,
тел.(098)0565477, (096)3950057

Використовувати матеріали газети "Рівне-Ракурс" можна лише пославшись на "Рівне-Ракурс" (для інтернет-виданнь - зробивши гіперпосилання). Будь-яке копіювання, публікація, чи передрук наступне поширення інформації, що не має посилання на "IРА "Ракурс" суворо забороняється

Наші сайти:
Pika.rv.ua
АІ "Ракурс"